Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

ALÜMİNYUM TABELA

Alüminyum Tabela Hizmetleri, Tabela, her işletmenin özellikle dış alanda halka hitap eden en önemli tanıtım ürünüdür. Bu nedenle firmamız İstanbul’un neredeyse her noktasında değişen işletmeler için tabela modelleri ile hizmet vermektedir. Genellikle birçok işletme ise çok daha uygun fiyatlı ve kaliteli gördüğü için alüminyum tabela ürünlerini talep etmektedir. Alüminyum tabela, temel özellikleri ile malzeme gereği dayanıklı ve kaliteli bir kullanım oluşturur. Ayrıca günümüz teknolojisi sayesinde üretim tekniği açısından görsel kalite de oluşturmaktadır.

Alüminyum Tabela Hizmetleri

Uzun ömürlü alüminyum tabela, özellikle küçük esnaf işletmelerinin yıllar boyunca kullanabileceği bir sonuç oluşturmaktadır. Ayrıca diğer tabela modellerinde olduğu gibi ışıklı veya ışıksız kullanım için farklı modellemeler yapılabilir. Çünkü alüminyum malzeme kolay işlenen bir malzeme olarak bu avantajları ortaya çıkarmaktadır. Alüminyum malzeme üzerinde zemin oyulması sayesinde kabartma veya harf uygulamaları gerçekleştirilebilir. Tabela üzerinde pleksiglas kutu harf veya krom kutu harf uygulamaları ile yazı sağlanabilir. Genellikle marka ve işletme isminin tabelada kullanması istenildiğinde bu tercih yapılabilir.

Kalitesi İle Talep Edilen Alüminyum Tabela Hizmetleri

Bu uygulamanın yapılması, görsel açıdan da daha güçlü bir sonuç sağlayabilmektedir. Özellikle ışıklı tabela kullanımında bu kabartma ve kutu harfler görselliği daha canlı hale getirmektedir. Bilhassa daha etkileyici ve göz alıcı bir işletme elde edebilmek için bu tabela sistemleri seçilmektedir. Kolay işleme sayesinde istenilen tüm grafik tasarımları ve harf tasarımları makine ile tabela üzerinde işlenebilir. Örneğin, bir pastane tabelası için işletmenin ismi, farklı bir logo ve bir pasta görseli tabela üzerinde işlenebilir.

Tabela Modelleri

Genellikle işletmelerde ışıklı alüminyum tabela örnekleri çok daha güçlü görsellikler oluşturmaktadır. Işık, tabela tasarımını çok daha fazla ön plana çıkaran bir ayrıntı oluşturmaktadır. Öyle ki tabela sadece kutu harflerle oluşturulmuş sade bir isim şeklinde tasarlanmış olabilir. Ancak bu kutu harfler içerisinde ışık kullanımı tabelayı daha canlı bir hale getirmektedir. Neon ışıklar, floresan veya led ışık kullanımı bu yöntem için tercih edilebilmektedir. Tercih edilen ışıkların güç oranı, elektrik sarfiyatı ve parlaklık kalitesi değişim gösterebilir.

Kompozit oyma tabela fiyatları

Aydınlatma göz önünde bulundurulduğunda, bütçe ve kalite isteğinize göre tasarım değiştirilebilir. Örneğin, çok büyük çaplı bir işletme için yine ışıklı tabela daha etkili bir tercih olacaktır. Özellikle büyük boyutlu bir tabelada logo ve kutu harfler kabartma olarak uygulanabilir. Bu kabartmalar ile birlikte LED aydınlatma kullanılması çok daha etkili bir görsellik ortaya çıkaracaktır. Bu görsellik sayesinde işletme her noktadan daha net bir şekilde fark edilir bir yapı sağlayacaktır. Mesela yeni açılan büyük çaplı bir restoran işletmesi üzerinden bu örneği düşünebilirsiniz.

Vinil germe tabela

Günümüzde özellikle yeni açılan steakhouse et restoranlarında bu tip tabela sistemleri tercih edilmektedir. Net bir şekilde fark edilen bu göz alıcı tabela sistemleri her noktadan rahatlıkla görülebilir. Özellikle renk kullanımına da çok yoğun bir dikkat gösterildiğinde, bu tabela sistemleri istenilen sonucu oluşturabilir. İşte bu noktada firmamız özellikle tasarım ekibi sayesinde çok büyük kaliteler sağlamaktadır. Tasarım ekibimizin yüksek özen gösterdiği çalışmalarda özellikle grafik kalitesi ön planda tutulmaktadır. Çünkü iyi bir grafik tasarım kaliteli, malzeme ve nitelikli ışıklandırma bir araya gelerek en iyi sonucu sağlayabilir.

Alüminyum Tabela merkezi

Temel olarak alüminyum tabela tercihlerinin gerçekleştirilmesinde metal tabela kalitesi ön planda tutulmaktadır. Firmamız tarafından uygulanan tabela sistemlerinde metal, ahşap ve PVC gibi malzemeler kullanılmaktadır. Metal yıllara göre daha dayanıklı ve daha net bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle tabela tasarımlarında metal malzeme çok sık tercih edilmektedir. Ahşap veya kırılgan yani esnek olmayan malzemelere göre metal çok daha kolay bir işleme avantajı oluşturmaktadır. Özellikle görsellik açısından daha uç noktaları düşünerek tabela tasarımı talep eden kişiler için metal doğru bir tercih olmaktadır.

Alüminyum Oyma Tabela

Yekpare metalin makineler ile işlenmesi sayesinde veya parçaların birleşimi ile çok değişen modeller elde edilebilir. Önemli olan nokta, firmamızdan talep ettiğiniz tabelada hayal gücünüzü ortaya koyabilmenizdir. Zira tabela tüm tanıtım ve reklam ürünleri gibi önemli bir çalışma alanı oluşturur. Bu çalışma alanı üzerinde de sanatsal ve estetik sonuçlar ortaya koymak için hayal gücü gerekir. Hayal gücü, sizin ve firmamızın fikirlerinin birleşmesi sayesinde en iyi sonuçları sağlayabilir. Düşününki tamamen sizin fikirleriniz ve bizim grafik ve üretim kalitemiz ile istediğiniz tüm sonuçların ortaya çıkması mümkün olacaktır.,

Alüminyum Işıklı Tabela

Son teknoloji CNC makine sistemleri ile tasarlanan tabela sistemlerini elde etmeniz mümkün olacaktır. Renk konusunda da çok geniş bir çeşitlilik sağlayan bu çalışmalar aklınızdan geçen en iyi sonucu sağlayacaktır. Son noktada hazırlanan tasarım ışıklandırma ile birleştirildiğinde, yıllarca kalitesini koruyan bir görsellik elde edilecektir. Kısacası sanatsal ve görsel açıdan istediğiniz kaliteyi elde etmek için firmamızı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Alüminyum Tabela Örnekleri

Tüm noktaları ile beraber eşsiz bir tasarım elde ettiğiniz tabela sisteminizde en son ayrıntıyı fiyat oluşturacaktır. Firmamızın oluşturduğu belirgin kalite sayesinde talep edilen fiyatlar piyasanın en uygun rakamlarını sağlayacaktır. Ayrıca firmamız alüminyum tabela fiyatları konusunda sizin için en uygun rakamlar ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Çünkü bu malzeme ile her gün onlarca işletme için tasarım hizmetleri verilmektedir. Ayrıca firmamız tasarım, üretim ve uygulamayı bir arada sunan paket bir hizmet sağlamaktadır. Yani tabela hizmeti için firmamızdan alacağınız fiyatlar bir paket fiyat oluşturacaktır.

Alüminyum tabela fiyatları

Yılın 365 günü firmamız ile görüşme sağlayabilir ve bu noktada fiyat talepleri gerçekleştirebilirsiniz. Yerinde inceleme gerçekleştiren firmamız, malzeme seçimi ve boyut bilgileri ile net fiyatın oluşturulmasını sağlayacaktır. Üstelik fiyatlandırma sırasında ışıklı veya ışıksız sistemler için fiyatlar ayrı ayrı belirlenecektir. Çünkü çoğu zaman talep edilen ışıklı sistemler için fiyatlarda değişiklik oluşabilmektedir. Ancak temel olarak talep edilen metal yani alüminyum malzemeli tabela sistemlerinde ışıksız tabela fiyatları ön planda bulunur. Işıksız sistemler için kutu harf, pleksi harf, kabartma gibi tasarımlar hesaplanır.

Alüminyum Oyma Tabela Fiyatları

Çünkü ışıklandırma yapılacağı zaman bu işlemlerde daha fazla ve farklı malzemeler kullanılması gerekir. Bu nedenle sizlere fiyat teklifleri hazırlanırken, ışıklı ve ışıksız sistemler ayrı ayrı fiyatlandırılır. Yapılacak tasarım için son uygulamanın ne kadar bir fiyat ortaya çıkaracağını rahatlıkla görebileceksiniz. Bu sayede net bir karar vererek, hangi tabela sistemini talep edeceğinizi belirleyebilirsiniz. Sonrasında firmamız size sağladığı sözleşme metni ile bu hizmeti kayıt altına alacaktır. Bu sayede nitelikli ve sorunsuz bir hizmet alma avantajı yaşayacaksınız.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10