BÜYÜKÇEKMECE ALÜMİNYUM TABELA

Alüminyum Tabela Hizmetleri, Tabela, her işletmenin özellikle dış alanda halka hitap eden en önemli tanıtım ürünüdür. Bu nedenle firmamız İstanbul’un neredeyse her noktasında değişen işletmeler için tabela modelleri ile hizmet vermektedir. Genellikle birçok işletme ise çok daha uygun fiyatlı ve kaliteli gördüğü için alüminyum tabela ürünlerini talep etmektedir. Alüminyum tabela, temel özellikleri ile malzeme gereği dayanıklı ve kaliteli bir kullanım oluşturur. Ayrıca günümüz teknolojisi sayesinde üretim tekniği açısından görsel kalite de oluşturmaktadır.

Alüminyum Tabela Hizmetleri

Uzun ömürlü alüminyum tabela, özellikle küçük esnaf işletmelerinin yıllar boyunca kullanabileceği bir sonuç oluşturmaktadır. Ayrıca diğer tabela modellerinde olduğu gibi ışıklı veya ışıksız kullanım için farklı modellemeler yapılabilir. Çünkü alüminyum malzeme kolay işlenen bir malzeme olarak bu avantajları ortaya çıkarmaktadır. Alüminyum malzeme üzerinde zemin oyulması sayesinde kabartma veya harf uygulamaları gerçekleştirilebilir. Tabela üzerinde pleksiglas kutu harf veya krom kutu harf uygulamaları ile yazı sağlanabilir. Genellikle marka ve işletme isminin tabelada kullanması istenildiğinde bu tercih yapılabilir.

Kalitesi İle Talep Edilen Alüminyum Tabela Hizmetleri

Bu uygulamanın yapılması, görsel açıdan da daha güçlü bir sonuç sağlayabilmektedir. Özellikle ışıklı tabela kullanımında bu kabartma ve kutu harfler görselliği daha canlı hale getirmektedir. Bilhassa daha etkileyici ve göz alıcı bir işletme elde edebilmek için bu tabela sistemleri seçilmektedir. Kolay işleme sayesinde istenilen tüm grafik tasarımları ve harf tasarımları makine ile tabela üzerinde işlenebilir. Örneğin, bir pastane tabelası için işletmenin ismi, farklı bir logo ve bir pasta görseli tabela üzerinde işlenebilir.

Tabela Modelleri

Genellikle işletmelerde ışıklı alüminyum tabela örnekleri çok daha güçlü görsellikler oluşturmaktadır. Işık, tabela tasarımını çok daha fazla ön plana çıkaran bir ayrıntı oluşturmaktadır. Öyle ki tabela sadece kutu harflerle oluşturulmuş sade bir isim şeklinde tasarlanmış olabilir. Ancak bu kutu harfler içerisinde ışık kullanımı tabelayı daha canlı bir hale getirmektedir. Neon ışıklar, floresan veya led ışık kullanımı bu yöntem için tercih edilebilmektedir. Tercih edilen ışıkların güç oranı, elektrik sarfiyatı ve parlaklık kalitesi değişim gösterebilir.

Kompozit oyma tabela fiyatları

Aydınlatma göz önünde bulundurulduğunda, bütçe ve kalite isteğinize göre tasarım değiştirilebilir. Örneğin, çok büyük çaplı bir işletme için yine ışıklı tabela daha etkili bir tercih olacaktır. Özellikle büyük boyutlu bir tabelada logo ve kutu harfler kabartma olarak uygulanabilir. Bu kabartmalar ile birlikte LED aydınlatma kullanılması çok daha etkili bir görsellik ortaya çıkaracaktır. Bu görsellik sayesinde işletme her noktadan daha net bir şekilde fark edilir bir yapı sağlayacaktır. Mesela yeni açılan büyük çaplı bir restoran işletmesi üzerinden bu örneği düşünebilirsiniz.

Vinil germe tabela

Günümüzde özellikle yeni açılan steakhouse et restoranlarında bu tip tabela sistemleri tercih edilmektedir. Net bir şekilde fark edilen bu göz alıcı tabela sistemleri her noktadan rahatlıkla görülebilir. Özellikle renk kullanımına da çok yoğun bir dikkat gösterildiğinde, bu tabela sistemleri istenilen sonucu oluşturabilir. İşte bu noktada firmamız özellikle tasarım ekibi sayesinde çok büyük kaliteler sağlamaktadır. Tasarım ekibimizin yüksek özen gösterdiği çalışmalarda özellikle grafik kalitesi ön planda tutulmaktadır. Çünkü iyi bir grafik tasarım kaliteli, malzeme ve nitelikli ışıklandırma bir araya gelerek en iyi sonucu sağlayabilir.

Alüminyum Tabela merkezi

Temel olarak alüminyum tabela tercihlerinin gerçekleştirilmesinde metal tabela kalitesi ön planda tutulmaktadır. Firmamız tarafından uygulanan tabela sistemlerinde metal, ahşap ve PVC gibi malzemeler kullanılmaktadır. Metal yıllara göre daha dayanıklı ve daha net bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle tabela tasarımlarında metal malzeme çok sık tercih edilmektedir. Ahşap veya kırılgan yani esnek olmayan malzemelere göre metal çok daha kolay bir işleme avantajı oluşturmaktadır. Özellikle görsellik açısından daha uç noktaları düşünerek tabela tasarımı talep eden kişiler için metal doğru bir tercih olmaktadır.

Alüminyum Oyma Tabela

Yekpare metalin makineler ile işlenmesi sayesinde veya parçaların birleşimi ile çok değişen modeller elde edilebilir. Önemli olan nokta, firmamızdan talep ettiğiniz tabelada hayal gücünüzü ortaya koyabilmenizdir. Zira tabela tüm tanıtım ve reklam ürünleri gibi önemli bir çalışma alanı oluşturur. Bu çalışma alanı üzerinde de sanatsal ve estetik sonuçlar ortaya koymak için hayal gücü gerekir. Hayal gücü, sizin ve firmamızın fikirlerinin birleşmesi sayesinde en iyi sonuçları sağlayabilir. Düşününki tamamen sizin fikirleriniz ve bizim grafik ve üretim kalitemiz ile istediğiniz tüm sonuçların ortaya çıkması mümkün olacaktır.,

Alüminyum Işıklı Tabela

Son teknoloji CNC makine sistemleri ile tasarlanan tabela sistemlerini elde etmeniz mümkün olacaktır. Renk konusunda da çok geniş bir çeşitlilik sağlayan bu çalışmalar aklınızdan geçen en iyi sonucu sağlayacaktır. Son noktada hazırlanan tasarım ışıklandırma ile birleştirildiğinde, yıllarca kalitesini koruyan bir görsellik elde edilecektir. Kısacası sanatsal ve görsel açıdan istediğiniz kaliteyi elde etmek için firmamızı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Alüminyum Tabela Örnekleri

Tüm noktaları ile beraber eşsiz bir tasarım elde ettiğiniz tabela sisteminizde en son ayrıntıyı fiyat oluşturacaktır. Firmamızın oluşturduğu belirgin kalite sayesinde talep edilen fiyatlar piyasanın en uygun rakamlarını sağlayacaktır. Ayrıca firmamız alüminyum tabela fiyatları konusunda sizin için en uygun rakamlar ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Çünkü bu malzeme ile her gün onlarca işletme için tasarım hizmetleri verilmektedir. Ayrıca firmamız tasarım, üretim ve uygulamayı bir arada sunan paket bir hizmet sağlamaktadır. Yani tabela hizmeti için firmamızdan alacağınız fiyatlar bir paket fiyat oluşturacaktır.

Alüminyum tabela fiyatları

Yılın 365 günü firmamız ile görüşme sağlayabilir ve bu noktada fiyat talepleri gerçekleştirebilirsiniz. Yerinde inceleme gerçekleştiren firmamız, malzeme seçimi ve boyut bilgileri ile net fiyatın oluşturulmasını sağlayacaktır. Üstelik fiyatlandırma sırasında ışıklı veya ışıksız sistemler için fiyatlar ayrı ayrı belirlenecektir. Çünkü çoğu zaman talep edilen ışıklı sistemler için fiyatlarda değişiklik oluşabilmektedir. Ancak temel olarak talep edilen metal yani alüminyum malzemeli tabela sistemlerinde ışıksız tabela fiyatları ön planda bulunur. Işıksız sistemler için kutu harf, pleksi harf, kabartma gibi tasarımlar hesaplanır.

Alüminyum Oyma Tabela Fiyatları

Çünkü ışıklandırma yapılacağı zaman bu işlemlerde daha fazla ve farklı malzemeler kullanılması gerekir. Bu nedenle sizlere fiyat teklifleri hazırlanırken, ışıklı ve ışıksız sistemler ayrı ayrı fiyatlandırılır. Yapılacak tasarım için son uygulamanın ne kadar bir fiyat ortaya çıkaracağını rahatlıkla görebileceksiniz. Bu sayede net bir karar vererek, hangi tabela sistemini talep edeceğinizi belirleyebilirsiniz. Sonrasında firmamız size sağladığı sözleşme metni ile bu hizmeti kayıt altına alacaktır. Bu sayede nitelikli ve sorunsuz bir hizmet alma avantajı yaşayacaksınız.