Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

BEYOĞLU BRANDA AFİŞ

Branda Afiş ve Reklam Hizmetleri, Uzun yıllardır reklam piyasasında yer alan firmamız, tabela modelleri sayesinde her gün onlarca işletme için detaylı hizmetler sağlamaktadır. Temel olarak reklam ve tanıtım için tabela çok önemli bir yere sahiptir. Ancak işletmeler tanıtım alanında tabela uygulamaları dışında da birçok ihtiyaca sahiptir. Bu ihtiyaçlar içerisinde branda afiş ve açık alan reklamları yer almaktadır. Branda temel olarak kumaş veya vinil gibi bir malzeme üzerinde baskı yoluyla açık alanda kullanılan bir tanıtım aracıdır. Bu reklam hizmeti üzerinde kampanya tanıtımları ve ilanlar gibi birçok işlem sağlanabilir.

Branda Afiş ve Reklam Hizmetleri

Bu konuda gerçekleştireceğiniz tanıtımlar için firmamız ile görüşerek, branda afiş örnekleri üzerinde inceleme sağlayabilirsiniz. Size sunulan örnekler arasından siz de benzer bir uygulama talep edebilirsiniz. Örneğin, boyutları belirlenmiş dev bir branda ile tanıtım gerçekleştirebilirsiniz. Yeni açılan bir kurumsal işletme için dev bir branda ile açık alan tanıtımı yapılabilir. Genellikle bu tip brandalar belediye kurumları tarafından izin verilen ölçüler ile bina cephelerinde kullanılabilir.

Detaylı Tanıtımlar İçin Branda Afiş ve Reklam Hizmetleri

Çoğu zaman kent alanlarında otel, dershane ve okul gibi kurumlar tarafından bu reklamların yapıldığını görmeniz mümkündür. Örneğin, İstanbul’da da Topkapı gibi bir miting alanı ve konser alanında bu ilanları görebilirsiniz. Bu tip alanlarda genellikle bez afiş topkapı hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Gerçekleştirilecek miting ve toplu organizasyonlarda birçok firma sponsor reklam için bu afişleri seçmektedir. Her noktadan rahat bir şekilde görülen ve dikkat çekici bir yapı sağlamaktadır. Bu sayede organizasyon kitlesine hitap eden bir reklam daha kolay şekilde yapılabilir.

Tabela Modelleri

Aslında uygulamalar sadece reklam ve tanıtım açısından tercih edilmemektedir. Kimi zaman bir kutlama organizasyonu kimi zaman bir festival organizasyonu için bu uygulama talep edilebilir. Örneğin, açık alanda gerçekleştirilecek bir tiyatro festivali veya müzik festivali sırasında bez afiş kullanılabilir. Benzer şekilde branda afiş kullanımı tercih edilebilir. Bu tip afişler organizasyonun açıklamasını gerçekleştirmek, takvim programını yayınlamak veya teşekkür sunmak gibi konularda tercih edilebilir. Örneğin, özel bir organizasyon ile gerçekleştirilecek bir müzik festivali ele alınabilir.

Branda afiş boyutları

Müzik festivaline katılım sağlayacak sanatçıların tanıtılması için branda afiş kullanılabilir. Bu uygulama için birçok farklı boy tercih edilmesi mümkündür. Bu konuda firmamız ile görüşerek branda afiş ölçülerikonusunda daha net bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz taktirde 4 metreye 4 metre gibi bir branda uygulaması talep edebilirsiniz. Festivalde yer alacak tüm sanatçıların bilgi ve resimleri, konser tarihleri bu afiş üzerinde yer alabilir. Bu tip organizasyonlarda kullanılacak branda afişler için tasarım en önemli ayrıntıdır. Organizasyonun çizgisine yakışan bir tasarım gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Branda baskı çeşitleri

Bu noktada iyi bir grafik çalışma ve iyi bir görsellik sağlanmalıdır. Bu kapsamda da firmamız tam profesyonel bir tasarım ekibi ile hizmet vermektedir. Ekibimiz hazırlanacak branda afiş için sizden temel görselleri talep eder. Bu görseller ile birlikte iyi bir grafik tasarım gerçekleştirilir. Sonrasında gereken tüm bilgiler görseller ile bir araya getirilir. Bu sayede hazırlanan tasarım baskı makinesine alınarak istenilen ölçülerde baskı işlemi gerçekleştirilir. Talep edildiği durumda afiş uygulamasının yerinde montaj edilmesi gibi bir hizmet de verilebilir.

Branda afiş fiyatları

Temel olarak bahsedilen alanlarda tanıtım ve reklam için branda ve afiş kullanımı ön plana çıkmaktadır. Ancak kişisel olarak farklı amaçlar veya kutlama gibi amaçlar için branda kullanımı sıklıkla görülmektedir. Bazı müşterilerimiz branda afiş doğum günü taleplerde bulunmaktadır. Doğum günü partileri ve organizasyonlar hazırlanması konusunda da sıklıkla bu talep gelmektedir. Bu ürünler çok daha fazla hayal gücü ve renklilik ile hazırlanır. Amaç yapılacak parti ve kutlamaya renk katmak olduğu için sınırsız bir hayal gücü yer alabilir.

Branda afiş örnekleri

Bu nedenle de uygulayacağınız branda için aklınızdan geçen her tasarımı personellerimize belirtebilirsiniz. Bu hizmetin uygulanması sırasında genellikle kanvas veya keten tablo gibi malzemeler tercih edilir. Bazen çok daha küçük boyutlu tasarımlar gerçekleştirilmesi gerekebilir. Örneğin, çocuğunuzun bir veya iki yaşını doldurması sebebiyle bir doğum günü partisi hazırlayabilirsiniz. Bu parti hazırlığı için süslemeler sırasında kullanılacak bir branda gerekebilir. Daha küçük boyutlu bir branda için kanvas gibi kumaşlar kullanılabilir. Ancak yine de vinil branda tercihi yapılabilir.

Branda örnekleri

Bu tip çalışmalarda malzeme ve boyut değişikliği her zaman tercihlerinize bağlıdır. Örnek olarak 50×70 branda afiş birçok noktada tercih edilen bir sistem sağlamaktadır. Aslında 50×70 ölçüsü ile hazırlanan bu branda genellikle emlakçılar tarafından kullanılmaktadır. Birçok dairede veya gayrimenkullerde emlak ilanları için bu brandaları görebilirsiniz. Vinil branda sayesinde yapılan bu baskı 100×150 santimetre gibi boyutlara kadar ulaşabilir. Küçük esnaf işletmelerinde belirli duyurular için bu brandalar tercih edilebilir.

Branda tablo

Firmamızın temel hizmetleri arasında baskı hizmetleri de yer almaktadır. Bu nedenle talep edilen afiş ve branda ürünleri için baskı hizmetleri tasarım hizmetleri firmamızın standartları arasındadır. Ancak firmamızdan bazen boş pankart gibi ürünler de talep edilmektedir. Bu tip bir ürün üzerinde serbest bir çalışma yapılması için elde edilebilir. Genellikle sanatsal faaliyetler, gösteri, etkinlik, miting gibi çalışmalarda bu ürün üzerinde çalışma yapılmaktadır. Bu talebe uygun olarak istenilen pankart, dört bir köşesinden katlı ve ip askı hazır halde teslim gerçekleştirir.

Reklamcı Branda

Bu pankart, üzerinde boya ve yapıştırma gibi uygulamalar ile kolay bir şekilde hazır hale getirilebilir. Örneğin, bir sanat festivali sırasında ressamlar tarafından bu ürün üzerinde resim uygulamaları gerçekleştirilebilir. Uygulamalar festival veya sanatsal bir görüntü için kullanılır. Aslında firmamız sahip olduğu imkanlar ile tüm görselleri kaliteli baskı teknolojisi sayesinde hazır hale getirebilir. Ancak bir sanatçı tarafından gerçekleştirilecek görsellik çok daha nitelikli ve doğal bir yapı oluşturabilir. Hem ölçü konusunda hem de tasarım konusunda firmamız üzerinden alacağınız hizmetlerde her zaman pankart örnekleri incelenebilir.

Branda Tabela Hizmetleri

Bu örnekler sayesinde sizin çalışmanız için nasıl bir ihtiyaç yer aldığı tespit edilebilir. Yani hangi ölçü ve nasıl bir tasarım ile organizasyon, reklam, tanıtım veya kutlama için ürün ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz. Genellikle bahsedildiği gibi açık alanlarda kullanılan bir uygulama olduğu için pankart ve afiş daha kaliteli malzeme ile basılır. Uzun süre kullanılacak bir branda afiş hava koşullarına, güneş ve rüzgara dayanıklı olmalıdır. Bu konuda firmamız Ümraniye branda afiş hizmetleri için birçok işletmeye hizmet vermektedir. En kaliteli malzeme ile en iyi baskınının sağlanması konusunda her zaman özen gösterilmektedir.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10