ÜMRANİYE BRANDA AFİŞ

Branda Afiş ve Reklam Hizmetleri, Uzun yıllardır reklam piyasasında yer alan firmamız, tabela modelleri sayesinde her gün onlarca işletme için detaylı hizmetler sağlamaktadır. Temel olarak reklam ve tanıtım için tabela çok önemli bir yere sahiptir. Ancak işletmeler tanıtım alanında tabela uygulamaları dışında da birçok ihtiyaca sahiptir. Bu ihtiyaçlar içerisinde branda afiş ve açık alan reklamları yer almaktadır. Branda temel olarak kumaş veya vinil gibi bir malzeme üzerinde baskı yoluyla açık alanda kullanılan bir tanıtım aracıdır. Bu reklam hizmeti üzerinde kampanya tanıtımları ve ilanlar gibi birçok işlem sağlanabilir.

Branda Afiş ve Reklam Hizmetleri

Bu konuda gerçekleştireceğiniz tanıtımlar için firmamız ile görüşerek, branda afiş örnekleri üzerinde inceleme sağlayabilirsiniz. Size sunulan örnekler arasından siz de benzer bir uygulama talep edebilirsiniz. Örneğin, boyutları belirlenmiş dev bir branda ile tanıtım gerçekleştirebilirsiniz. Yeni açılan bir kurumsal işletme için dev bir branda ile açık alan tanıtımı yapılabilir. Genellikle bu tip brandalar belediye kurumları tarafından izin verilen ölçüler ile bina cephelerinde kullanılabilir.

Detaylı Tanıtımlar İçin Branda Afiş ve Reklam Hizmetleri

Çoğu zaman kent alanlarında otel, dershane ve okul gibi kurumlar tarafından bu reklamların yapıldığını görmeniz mümkündür. Örneğin, İstanbul’da da Topkapı gibi bir miting alanı ve konser alanında bu ilanları görebilirsiniz. Bu tip alanlarda genellikle bez afiş topkapı hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Gerçekleştirilecek miting ve toplu organizasyonlarda birçok firma sponsor reklam için bu afişleri seçmektedir. Her noktadan rahat bir şekilde görülen ve dikkat çekici bir yapı sağlamaktadır. Bu sayede organizasyon kitlesine hitap eden bir reklam daha kolay şekilde yapılabilir.

Tabela Modelleri

Aslında uygulamalar sadece reklam ve tanıtım açısından tercih edilmemektedir. Kimi zaman bir kutlama organizasyonu kimi zaman bir festival organizasyonu için bu uygulama talep edilebilir. Örneğin, açık alanda gerçekleştirilecek bir tiyatro festivali veya müzik festivali sırasında bez afiş kullanılabilir. Benzer şekilde branda afiş kullanımı tercih edilebilir. Bu tip afişler organizasyonun açıklamasını gerçekleştirmek, takvim programını yayınlamak veya teşekkür sunmak gibi konularda tercih edilebilir. Örneğin, özel bir organizasyon ile gerçekleştirilecek bir müzik festivali ele alınabilir.

Branda afiş boyutları

Müzik festivaline katılım sağlayacak sanatçıların tanıtılması için branda afiş kullanılabilir. Bu uygulama için birçok farklı boy tercih edilmesi mümkündür. Bu konuda firmamız ile görüşerek branda afiş ölçülerikonusunda daha net bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz taktirde 4 metreye 4 metre gibi bir branda uygulaması talep edebilirsiniz. Festivalde yer alacak tüm sanatçıların bilgi ve resimleri, konser tarihleri bu afiş üzerinde yer alabilir. Bu tip organizasyonlarda kullanılacak branda afişler için tasarım en önemli ayrıntıdır. Organizasyonun çizgisine yakışan bir tasarım gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Branda baskı çeşitleri

Bu noktada iyi bir grafik çalışma ve iyi bir görsellik sağlanmalıdır. Bu kapsamda da firmamız tam profesyonel bir tasarım ekibi ile hizmet vermektedir. Ekibimiz hazırlanacak branda afiş için sizden temel görselleri talep eder. Bu görseller ile birlikte iyi bir grafik tasarım gerçekleştirilir. Sonrasında gereken tüm bilgiler görseller ile bir araya getirilir. Bu sayede hazırlanan tasarım baskı makinesine alınarak istenilen ölçülerde baskı işlemi gerçekleştirilir. Talep edildiği durumda afiş uygulamasının yerinde montaj edilmesi gibi bir hizmet de verilebilir.

Branda afiş fiyatları

Temel olarak bahsedilen alanlarda tanıtım ve reklam için branda ve afiş kullanımı ön plana çıkmaktadır. Ancak kişisel olarak farklı amaçlar veya kutlama gibi amaçlar için branda kullanımı sıklıkla görülmektedir. Bazı müşterilerimiz branda afiş doğum günü taleplerde bulunmaktadır. Doğum günü partileri ve organizasyonlar hazırlanması konusunda da sıklıkla bu talep gelmektedir. Bu ürünler çok daha fazla hayal gücü ve renklilik ile hazırlanır. Amaç yapılacak parti ve kutlamaya renk katmak olduğu için sınırsız bir hayal gücü yer alabilir.

Branda afiş örnekleri

Bu nedenle de uygulayacağınız branda için aklınızdan geçen her tasarımı personellerimize belirtebilirsiniz. Bu hizmetin uygulanması sırasında genellikle kanvas veya keten tablo gibi malzemeler tercih edilir. Bazen çok daha küçük boyutlu tasarımlar gerçekleştirilmesi gerekebilir. Örneğin, çocuğunuzun bir veya iki yaşını doldurması sebebiyle bir doğum günü partisi hazırlayabilirsiniz. Bu parti hazırlığı için süslemeler sırasında kullanılacak bir branda gerekebilir. Daha küçük boyutlu bir branda için kanvas gibi kumaşlar kullanılabilir. Ancak yine de vinil branda tercihi yapılabilir.

Branda örnekleri

Bu tip çalışmalarda malzeme ve boyut değişikliği her zaman tercihlerinize bağlıdır. Örnek olarak 50×70 branda afiş birçok noktada tercih edilen bir sistem sağlamaktadır. Aslında 50×70 ölçüsü ile hazırlanan bu branda genellikle emlakçılar tarafından kullanılmaktadır. Birçok dairede veya gayrimenkullerde emlak ilanları için bu brandaları görebilirsiniz. Vinil branda sayesinde yapılan bu baskı 100×150 santimetre gibi boyutlara kadar ulaşabilir. Küçük esnaf işletmelerinde belirli duyurular için bu brandalar tercih edilebilir.

Branda tablo

Firmamızın temel hizmetleri arasında baskı hizmetleri de yer almaktadır. Bu nedenle talep edilen afiş ve branda ürünleri için baskı hizmetleri tasarım hizmetleri firmamızın standartları arasındadır. Ancak firmamızdan bazen boş pankart gibi ürünler de talep edilmektedir. Bu tip bir ürün üzerinde serbest bir çalışma yapılması için elde edilebilir. Genellikle sanatsal faaliyetler, gösteri, etkinlik, miting gibi çalışmalarda bu ürün üzerinde çalışma yapılmaktadır. Bu talebe uygun olarak istenilen pankart, dört bir köşesinden katlı ve ip askı hazır halde teslim gerçekleştirir.

Reklamcı Branda

Bu pankart, üzerinde boya ve yapıştırma gibi uygulamalar ile kolay bir şekilde hazır hale getirilebilir. Örneğin, bir sanat festivali sırasında ressamlar tarafından bu ürün üzerinde resim uygulamaları gerçekleştirilebilir. Uygulamalar festival veya sanatsal bir görüntü için kullanılır. Aslında firmamız sahip olduğu imkanlar ile tüm görselleri kaliteli baskı teknolojisi sayesinde hazır hale getirebilir. Ancak bir sanatçı tarafından gerçekleştirilecek görsellik çok daha nitelikli ve doğal bir yapı oluşturabilir. Hem ölçü konusunda hem de tasarım konusunda firmamız üzerinden alacağınız hizmetlerde her zaman pankart örnekleri incelenebilir.

Branda Tabela Hizmetleri

Bu örnekler sayesinde sizin çalışmanız için nasıl bir ihtiyaç yer aldığı tespit edilebilir. Yani hangi ölçü ve nasıl bir tasarım ile organizasyon, reklam, tanıtım veya kutlama için ürün ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz. Genellikle bahsedildiği gibi açık alanlarda kullanılan bir uygulama olduğu için pankart ve afiş daha kaliteli malzeme ile basılır. Uzun süre kullanılacak bir branda afiş hava koşullarına, güneş ve rüzgara dayanıklı olmalıdır. Bu konuda firmamız Ümraniye branda afiş hizmetleri için birçok işletmeye hizmet vermektedir. En kaliteli malzeme ile en iyi baskınının sağlanması konusunda her zaman özen gösterilmektedir.