Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

ARNAVUTKÖY DİJİTAL BASKI

Dijital Baskı ve Uygulama Hizmetleri, Reklam alanında firmamızın kullandığı son teknolojilerden birisi, dijital baskı sistemlerinin tercih edilmesidir. Bu uygulamalar tabela modelleri üzerinde dahi sonuç elde edilmesi için avantajlar oluşturmaktadır. Özellikle vinil branda veya pleksiglas üzerinde dijital baskı uygulanması mümkündür. Bu materyaller tabela sistemleri içerisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu aşamada özellikle dijital baskı nedir sorusunun cevabı merak edilmektedir. Dijital baskı sistemleri, eski sistemlerdeki matbaa ve makine baskı yerine çok daha renkli ve hızlı bir baskı sistemi sağlamaktadır.

Dijital Baskı ve Uygulama Hizmetleri

Yani özellikle toplu basım işlemleri için farklı malzemelerde hızlı sonuçlar elde edilmesi için tercih edilmektedir. Günümüzde kullanılabilecek baskı materyallerinin sayısı giderek artmaktadır. Bu sistemler sayesinde kumaş, kağıt, karton, pleksiglas, vinil veya kanvas gibi birçok malzeme üzerinde rahatlıkla baskı yapılabilmektedir. Özellikle satışa sunulacak ürünler, mağaza görselleri veya stant gibi birçok noktada dijital baskı ile sonuç elde edilmektedir. Örneğin, tekstil sektöründe kullanılacak satış ürünleri için dijital baskı ile çalışma yapılabilir.

Farklı Alanlarda Dijital Baskı ve Uygulama Hizmetleri

Forma, tişört, atkı veya havlu gibi ürünler üzerinde dijital baskı uygulaması yapılabilir. Poster ve tabela baskıları, vitrin giydirme ve cephe kaplama sistemleri için baskı bu sistemler ile gerçekleştirilebilir. Temel olarak sistem bilgisayar üzerinde tasarlanan görselin çok daha renkli ve canlı bir sonuç oluşturmasını sağlar. Ayrıca daha hızlı bir sonuç elde edilirken, yüksek kalite avantajı oluşturur. Bu nedenle günümüzde reklam firmaları tarafından tercih edilen bir sistem oluşturmuştur. Özellikle seri üretim gereken noktalarda daha hızlı ve hata payı düşük sonuçlar elde edilebilir.

Tabela Modelleri

Uzun yıllardır İstanbul’da dijital baskı merkezi olarak hizmet veren firmamız, birçok işletme için üretim gerçekleştirmektedir. Bu sayede birçok farklı sektörün ihtiyaçlarını karşılayan bir yapı sağlıyoruz. Bu sektörler arasında özellikle tekstil sektörü önemli bir yer oluşturuyor. Eski dönemlerde tekstil sektörü için kullanılan baskı sistemleri yerine artık dijital baskı tercih ediliyor. Örneğin, düz beyaz tişört ürünleri üzerinde dijital baskı ile farklı görsellikler elde edilebiliyor. Bir kurum, işletme veya kuruluş için tekstil ürünlerinde baskı yapılabiliyor.

Dijital Baskı nedir?

Bu baskı işlemi kimi zaman satışa sunulacak ürünler kimi zaman kurumsal kullanılacak tekstil ürünleri için yapılabilir. Örneğin, bir dernek tarafından üyelerine dağıtılacak tişört veya şapkalarda dijital baskı uygulanabilir. Bu konuda belirli bir sayıda tişört üzerinde logo veya belirli bir sloganın basılması istenebilir. Genellikle 100 veya 1000 adet gibi temel bir rakam üzerinden katlanarak bu sayı artış gösterebilir. Bu durumda firmamız dijital baskı tekstil hizmetleri sayesinde çözüm oluşturmaktadır. Bu hizmetin avantajları arasında tek tip bir görselliğe sahip ürünlerin elde edilmesi bulunmaktadır. Kullandığımız son teknoloji baskı sistemleri en iyi sonucu almak için ayrıcalık oluşturmaktadır.

Dijital Baskı makinası

Kabul edilen tasarım, dijital folyo üzerinde baskı makinelerine alınır. Neredeyse sıfır hata payı ile baskı makinesi üzerinden çıkan folyo uygulama için hazır hale gelir. Profesyonel bir uygulama gerçekleştirildiğinde, baskı makinesinin sağladığı kalite çok daha net bir şekilde ön plana çıkar. Stant veya fuar alanı hazırlama noktasında da firmamız bu sistemler ile baskı gerçekleştirmektedir. Çok geniş bir kapsam ile baskı makinelerinin kullanılması sayesinde birçok alanda görsel estetiğe sahip sonuçlar elde edilmektedir.

Dijital Baskı merkezi

Özellikle dijital baskı Maltepe işletmesi olarak firmamızın önemli bir yeri bulunmaktadır. Bu kapsamda ilçedeki birçok işletme firmamızdan dijital baskı hizmetleri alabilir. Örneğin, bir mağaza veya süpermarket broşür ya da katalog bastırmak için firmamızdan hizmet talep edebilir. Matbaa ortamında uzun süreli çalışmalar yerine dijital baskı sayesinde çok daha hızlı bir sonuç elde edilmesi mümkündür. Tek bir gün içerisinde dahi bin veya binlerce adet broşür hazır hale getirilebilir. Çünkü dijital baskı makineleri temel olarak bilgisayar ortamı ile bağlaşık bir sistem ortaya koyar. Bu sayede bir yazıcı gibi çalışma sistemi elde edildiği için baskı işlemi çok daha pratik bir hale gelir.

Dijital Baskı tekstil

Hem hızlı hem de kaliteli bir sonuç elde edilmesi sayesinde reklam çalışmalarına daha fazla önem verilebilir. Bu konuda yapılacak çalışmanın türü ve kullanılacak materyal ile adet ayrıntıları önem arz eder. Bu ayrıntılar özellikle dijital baskı fiyatları konusunda değişimler oluşturmaktadır. Bu nedenle öncelikle firmamız ile görüşerek taleplerinizi iletebilirsiniz. Taleplerinize bağlı olarak yapılacak çalışmanın süresi, masrafları ve türü net bir şekilde tarafınıza bildirilecektir.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10