Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

BAYRAMPAŞA FUAR STANDI

Fuar Stand Hizmetleri, Fuar organizasyonları, yerel veya ulusal olarak firmaların toplu tanıtım yapması için düzenlenir. Örneğin, bazen vilayetlerde uygulanan fuar organizasyonları belirli bir konu üzerinde odaklanabilir. Yani mobilya fuarı, gıda fuarı veya kitap fuarı gibi organizasyonlar gerçekleştirilebilir. Bazen daha büyük çaplı ulusal ve uluslararası fuar hizmetleri verilebilir. Örneğin ülkemizde İstanbul ve Ankara gibi kentlerde düzenlenen uluslararası inşaat fuarları yer almaktadır. Bu şekilde büyük bir organizasyon ile düzenlenen fuarlarda dünya genelinden firmalar katılım sağlamaktadır.

Fuar Stand Hizmetleri

Bu konuda özellikle İstanbul başta olmak üzere birçok kentte tabela modelleri sayesinde hizmet veren firmamız fuar stant hizmetleri de sağlamaktadır. Fuar organizasyonlarında yer alacak her firma, profesyonel bir stant ile uygulama ve satış alanı oluşturmalıdır. Örneğin, bir kitap fuarı içerisinde yer alan bir yayınevi, kendi stant tasarımına sahip olmalıdır. Bu stant tasarımı içerisinde satış alanı, sergileme alanı, reklam-tanıtım ve ofis alanı bulunmalıdır. Organizasyonun ölçülerine ve firmanın karakterine uygun şekilde bu tasarım gerçekleştirilmelidir.

Yerel ve Ulusal Katılımlar İçin Fuar Stand Hizmetleri

Bu nedenle firmamız fuar stand tasarımcısı olarak temel bir hizmet gerçekleştirmektedir. Tasarım olarak her noktayı göz önünde bulunduran firmamız mimari, dekoratif, grafik ve üretim gibi noktalarda hizmet sağlamaktadır. Yani bir firmanın fuar organizasyonu içerisinde yer almak için ihtiyaç duyacağı her nokta hesap edilerek stant tasarımı sağlanır. Bu sayede ortaya koyulan hizmet firma için eksiksiz bir alan oluşturacaktır. Elde edilen tasarım sayesinde müşterilere çok daha kolay bir ulaşım sağlanırken, görsel açıdan etkileyici bir sonuç sağlanacaktır.

Tabela Modelleri

Verdiğimiz bu temel hizmet için öncelikle fuar stand tasarımı nasıl yapılır sorusunun cevabı verilebilmelidir. Fuar stant çalışmaları gerçekleştirmek için bazı noktaları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle fuar organizasyonları aynı sektörde hizmet veren firmaların bir arada ve rekabet içerisinde bulunmasını sağlar. Yani katılımcılar ve ziyaretçiler bu rekabeti görerek, çok daha rahat ve alternatif alışveriş etme şansı yakalar. Örneğin, bir mobilya fuarında onlarca firma yer alır ve tüm alternatifler müşterinin ayağına getirilir. Bu sayede müşteri için alışveriş etmek daha keyifli, hesaplı ve avantajlı hale gelir.

Fuar stand tasarımcısı

İşte bu rekabet ortamında her firma kendini ön plana çıkarabilmelidir. Ön plana çıkmak için iyi bir tasarım ve iyi bir alana sahip olmak gerekir. Bu nedenle tasarımın nasıl yapılacağı konusunda bazı kıstaslar bulunur. İlk aşamada firmanın ne kadar bilinir olduğu ve ne kadar bütçeye sahip olduğu göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda stant kurulumu için gerekecek malzemeler ve sahip olunan alan hesaba katılır. Seçilen malzemeler ve boyutlar ile fuar stand kurulumu için mimari tasarım gerçekleştirilir. Bu tasarım içerisinde raflar, duvarlar, zemin, ışıklandırma ve ürün sergileme için her nokta belirlenir.

Fuar stand tasarımı nasıl yapılır?

Bir kitap fuarında firma için ayrılan alan küçük bir mağaza boyutunda olabilir. Bu durumda kitapların olabildiğince yeterli şekilde sergilenmesi amaçlanır. Ancak bir otomotiv fuarında koskoca bir galeri boyutunda firma alanı ayrılabilir. Bu noktada ise ön plana çıkması gereken ürünler yani araçlar göz önünde bulundurulur. Ayrılan alan içerisinde temel olarak stant adı verilen kısım aslında kısmi bir uygulamadır. Çünkü temel olarak bu hizmet, ayrılan bütün alanın dekore edilmesi ve tümleşik bir tasarım ortaya çıkarılmasını hedefler.

Ekinexpo fuar stand hizmetleri

Fuar alanlarında tasarım gerçekleştirmek için firmamız özgün sistemler veya örnek sistemler sağlamaktadır. Daha önceki dönemlerde fuar organizasyonları için gerçekleştirdiğimiz stant tasarımları birçok başarı elde etmiştir. Yani firmamız sayesinde ödüllü fuar standları elde edilmiştir. Çünkü birçok fuar organizasyonunda organizatörler tarafından firmalar arasında rekabet açısından bazı ayrıntılar ortaya çıkarılır. Örneğin, en yüksek satış ödülü, fuar tasarım ödülleri veya prestij ödülleri verilebilir. Bu gibi noktalarda firmamızın verdiği hizmetler firmalar için de çok önemli bir yapıya sahiptir.

Fuar stand konstrüksiyon

Bu kapsamda katılacağınız fuar organizasyonları için çok erken bir dönemde firmamız ile görüşme talep edebilirsiniz. Bu sayede yapılacak tasarım çok daha geniş bir süre içerisinde daha detaylı olarak incelenebilir. Detaylı bir çalışma sayesinde daha iyi bir sonuç elde edilebilir. Bu konuda önceden firmamız ile görüştüğünüzde elimizde var olan fuar stand görselleri üzerinden incelemeler yapabilirsiniz. Bu sayede yaptığımız önceki çalışmaların ne kadar profesyonel bir yapıya sahip olduğunu net olarak görebilirsiniz. Sonrasında kendi fuar stant çalışmanız için örnekler veya taleplerde bulunabilirsiniz.

Ödüllü stand tasarımları

Özellikle stant için kullanılacak malzeme, reklam çalışmaları ve ışıklandırma gibi ayrıntılarda farklı kararlar verebilirsiniz. Çünkü firmamız tasarım için kullanılacak malzeme, reklam, dekorasyon çalışmalarında çok geniş bir çeşitlilik sağlamaktadır. Bu çeşitlilik sayesinde stant malzemesi olarak ahşap, metal veya cam dahi kullanılabilir. Sizin için ayrılan stant alanında duvar kaplamaları için sticker veya cephe giydirme uygulanabilir. Portatif stant uygulaması istenilen her fuar organizasyonuna taşınarak yıllarca kullanılabilir.

Fuar stand mimarlık

Fuar organizasyonları için gerçekleştirilen bu stant uygulamaları genellikle çok uzun vadeli bir uygulama ortaya çıkarır. Çünkü kitap fuarı gibi organizasyonlarda birçok firma her yıl neredeyse onlarca vilayette yer almaktadır. Bu durumda hazırlanan stant tasarımı uzun vadeli ve pratik bir kullanım oluşturmalıdır. Yani bahsedildiği gibi portatif bir yapı elde edilirse, taşınabilir özelliği ile her noktada kullanılabilir. Örneğin, bir gıda fuarında stant kullanımı için temel bir tasarım elde edilebilir. Bu tasarım içerisinde duvarlar, zemin, ışıklandırma, sergileme alanı ve kasa gibi noktalar bulunur.

Fuar stant modelleri

Bu noktalar pratik bir yapı ile istenilen farklı malzemelerden üretilebilir. Ancak daha dayanıklı ve dekoratif bir görüntü için ahşap fuar stand çok sık tercih edilmektedir. Ahşap malzeme, her sektör için dekoratif ve kaliteli bir görüntü oluşturur. Aynı zamanda daha uzun ömürlü ve sağlam bir kullanım sonucu sağlar. Bu nedenle firmamız günümüzde en çok tercih edilen markalardan biri olarak maxima fuar standı gibi sistemler tercih etmektedir. Bu sistemlerin temel avantajı özellikle sağlamlık konusunda ayrıcalık sağlamasıdır.

Kiralık fuar standı

Onlarca farklı organizasyonda kullanımı sürdürülebilir, portatif ve de-monte bu uygulama yıllarca kullanılabilir. Tüm bu ayrıntılar ile birlikte katılacağınız organizasyonlar ve sahip olduğunuz bütçe gibi noktalar önemli bir yapı oluşturacaktır. Bu nedenle firmamızdan fuar stand organizasyonhizmeti almadan önce mutlaka detaylı bir görüşme gerçekleştirmeniz gerekir. Bu görüşme sırasında talep ettikleriniz ve sahip olduğunuz fikirler göz önünde bulundurulur. Bu sayede dekoratif tasarım gerçekleştirilirken, farklı bir çalışma hedeflenir. Nihai hedef ise en iyi ve en kaliteli görüntüyü ortaya çıkarmaktır.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10