Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

SARIYER IŞIKLI TABELA

Işıklı Tabela Sistemleri, Temel olarak tabela uygulamalarının ilgi çekici ve nitelikli bir görüntüye sahip olması gerekir. Ancak bu noktanın elde edilmesi için çok fazla renk ve ayrıntı kullanmak doğru olmayacaktır. Bu kapsamda ışıklı tabela sistemleri sade ama ilgi çekici bir görsellik oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri içerisinde özellikle ışık ve led kullanımı daha sık tercih edilmektedir. Aslında ışıklı tabela sistemi için tercih edilen yöntem, farklı temeller üzerinde ışık kullanımı ile ortaya çıkar. Yani pleksi tabelada kutu harf veya gravür kabartma üzerinde ışıklandırma sağlanabilir. Bu sayede kullanılan harf ve kabartmalar daha belirgin bir görüntü ortaya çıkarır. Fakat bu uygulamalarda özellikle ışık renk seçimleri de önemli bir yapı sağlar.

Işıklı Tabela Sistemleri

İyi bir renk seçimi sayesinde ışıklar, harf ve logoyu daha belirgin hale getirir. Özellikle gece kullanımı için ışıklı tabelalar çok daha pırıl pırıl bir görüntü sağlayacaktır. Ödenen fiyat karşılığında çok daha nitelikli bir kullanım oluşturan ürünler firmamızın kendi üretimi ile sizlere sunulmaktadır. İstanbul’un istediğiniz her ilçesinde ve semtinde bu uygulamaları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız led tabela malzemeleri konusunda özellikle temel alanı oluşturan malzemelere özen göstermektedir. Bu malzemeler konusunda arka ve ön bölüm için ışığı yansıtacak malzemeler seçilir. Bu malzemeler arasında ise pleksi malzeme dışında vinil veya folyo baskı seçilebilir. Bu sayede alüminyum ve demir bir iskelet üzerinde kullanılan levha, ışığı eşit bir şekilde yansıtabilir. Bu malzemeler üzerinde veya iç kısımda aydınlatma işlemi için neon lambalar, LED aydınlatma veya florasan kullanılabilir.

Daha Canlı ve Güçlü Işıklı Tabela Sistemleri

Neon lambalar veya floresan lambalar daha çok eski aydınlatma sistemlerinde kullanılır. Günümüzde ise çok daha yoğun bir şekilde LED aydınlatma tercih edilmektedir. LED aydınlatma sayesinde çok daha net bir görüntü ve dijital bir yapı elde etme imkanı bulunmaktadır. Aslında ışık ve malzeme kullanımının üstünde bu sistemlerin uygulanması için kurulum noktası iyi belirlenmelidir. Örneğin, klasik olarak sıklıkla talep edilen 160×32 led tabela sistemleri için keşif çatışması gerçekleştirilir. Bu keşif çalışması sırasında mağazanın tabela uygulaması yapılabilecek en iyi noktası belirlenir. Bu noktada standart ölçüler elde edildikten sonra tabelanın kalınlığı, kullanılacak ışıklar ve renkler belirlenir. Renk konusunda klasik olarak beyaz, siyah, kırmızı ve lacivert ışıklar kullanılabilir. Aslında ayrıntı olarak malzemelerin seçilmesinden çok iyi bir tasarım yapılması önemlidir.

Kabartma Işıklı Tabela fiyatları

Bu nedenle tasarım gerçekleştirilirken, profesyonel bir ekiple detaylı bir çalışma sağlanır. Bu çalışma sayesinde profesyonel bir uygulama ile led tabela fiyat hesaplama konusunda fırsat elde edilir. Fiyat hesaplaması gerçekleştirilirken öncelikle kullanılacak malzemeler ve boyutlar belirlenir. Bu sayede net olarak bir masraf hesabı yapılarak, tasarım, üretim ve uygulama gerçekleştirilir. Hesaplamalara uygun bir şekilde birebir talep ettiğiniz tasarım ile üretilen tabela yerinde uygulanır. Uygulama sırasında kullanılan ışıklandırma garantili bir yapı sağladığı için yıllarca aynı kalite ile görüntüsü bozulmadan kullanılabilir. Özellikle renk kaybı ve solma yaşanmadan tabela yıllara dayanıklı bir kalite oluşturacaktır. Aslında bu sayede ödenen ücrete karşılık olarak çok daha nitelikli bir kullanım elde edilecektir.

Işıklı Tabela malzemeleri

Günümüzde led tabela yapımı için kullanılan malzemeler ile birlikte çok iyi bir kalite ortaya çıktığı düşünülebilir. Ancak özellikle bu uygulamalarda hassasiyet ve itinalı tasarım önemlidir. Örneğin, kutu harf uygulaması içerisinde aydınlatma kullanılacaksa, harf tasarımı ve ölçülerine dikkat etmek gerekir. Her harfin birbiriyle eşit boyut ve yükseklikte olması önemlidir. Bu sayede uygulamada estetik ve nizami bir görüntü elde edilebilir. Yapım sırasında kullanılacak pleksi malzeme veya alüminyum malzeme gibi hammaddeler iyi bir şekilde işlenmelidir. Aslında iyi bir işleme yapılması yanında iyi malzeme seçimi de önemlidir. İyi malzeme seçildiğinde, üretim gerçekleştirmek de çok daha kolay olacaktır. Ortaya çıkan sonuç ise çok daha doğru bir görüntü sağlayacaktır. Örneğin ince led tabela tasarımı gerçekleştirilirken, malzeme hassas ve kırılgan bir yapı gösterebilir.

Pleksi Işıklı Tabela

Bu durumda dahi mutlak bir şekilde profesyonel bir üretim ile iyi bir sonuç ortaya çıkarılabilir. Özellikle hava koşullarının göz önünde bulundurulması, ışıklandırmanın malzeme ile uyumlu olması gibi noktalara dikkat edilmelidir. Firmamızın yüksek özen gösterdiği noktalardan birisi de montaj işlemleridir. Seçilen malzeme ince, kalın veya hassas olsa dahi montaj sırasında iyi bir işlem sağlamlık oluşturur. Sağlam ve güvenilir bir montaj gerçekleştirilirken, özellikle ölçülere de yüksek dikkat gösterilmesi gerekir. Firmamız ekipleri montaj işlemi yaparken, önceden belirlenmiş keşif noktalarına hassasiyet gösterir. Bu sayede birebir doğru noktaya montaj işlemi yapılabilir. Tüm doğru noktalara dikkat edilerek montaj yapıldığında, her noktadan iyi görünen bir tabela elde edilebilir.

Işıklı Tabela tasarımları

Işıklı tabela sistemleri açısından en çok tercih edilen örneklerden birisi de 64×128 led tabela sistemleridir. Standart ölçülerden birini oluşturan bu örnek, genellikle kırmızı kayan tabela olarak da uygulanır. Kayan yazı uygulaması tabela dışında tanıtım çalışmaları için de kullanılabilir. Genellikle vitrin kısmında veya mağazanın dış kısmında uygulamalar yapılabilir. Bir reklam paneli olarak kullanılan bu sistem, genellikle siyah fon üzerinde kırmızı veya beyaz yazı ile çalışma sağlar. Aslında bu standart boyut dışında da farklı ölçüler ile kayan yazı sistemi oluşturan led tabelalar üretilebilir. Yazı etrafında çerçeve kullanımı olabilir veya sadece yazı kullanılabilir. Kimi zaman bilgisayar yazılımı sayesinde tek yönde kayan yazı elde edilebilir. Kim zaman farklı yönlere kayan altlı üstlü yazılar sağlanabilir. Sadece led ışıklandırma değil neon ışıklandırma sayesinde de bu tabelalar elde edilebilir.

Işıklı Tabela çeşitleri ve fiyatları

Dış alan tanıtım ürünleri için bu sistemler sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tabela sistemine benzer bir şekilde led tabela saat sistemleri de tercih edilmektedir. Genellikle dijital saat uygulaması için tercih edilen bu tabelalar farklı boyutlar ile uygulama aralığı sağlamaktadır. Seyahat işletmeleri bankalar veya döviz büroları gibi noktalarda bu tabelalar kullanılabilir. Bu tip tabelalarda güncelleme işlemi için WiFi kart veya usb flash bellek kullanılabilir. Saat veya kayan yazı için rakam, harf ve logo gösterim boyutları değiştirilebilir. Genellikle kırmızı veya beyaz olarak görülen bu yazılarda yeşil renk veya sarı renk kullanılabilir. Tüm bu ayrıntılar ile birlikte firmamız ışıklı tabela çeşitleri fiyatları konusunda geniş bir liste ile hizmet vermektedir. Bu nedenle alacağınız hizmetler öncesinde mutlak olarak firmamız ile görüşmeniz gerekmektedir.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10