Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

ÇATALCA KAPI TABELASI

Pleksi kapı tabelalarını, firmalarınızın logosunu pleksi üzerine 3d pleksi, pleksi üzerine folyo uygulama, pleksi üzerine serigrafi uygulama şeklinde üretmekteyiz. Okullar için sınıf tabelaları; odalar için lapı tabelaları (mutfak,müdür odası, muhasebe vb.) üretimleri yapılmaktadır.

Kapı tabelası, bu noktada insanlar üzerindeki algı bütünlüğünün sağlanmasını konusunda etkin bir araçtır. Ofis kapı isimleri kapınızda karşıladığını potansiyel müşterinize sizin isiminiz ile markayı bit bütün olarak algılatan basit ama etkin bir reklam aracıdır.

pleksi kapı tabelası ankara, şeffaf pleksi kapı tabelası, firmalara özel pleksi kapı tabelası, pleksi kapı tabelası fiyat, pleksi kapı giriş tabela, ışıklı pleksi kapı tabelası, ofis kapı tabelası, pleksi kapı tabela, pleksi kapı isimliği bebek, pleksi ofis tabelası, doktor kapı tabelası, pleksi kapı isimliği fiyat, pleksi kapı isimliği, pleksi kapı isimliği izmir, işıklı pleksi kapı tabelası, pleksi kapı yazısı, kapı tabelası ankara, kapı tabelası fiyat, kapı tabelası ölçüleri, kapı tabelası ofis, avukat kapı tabelası, kapı numarası tabelası, ışıklı kapı tabelası, kapı giriş tabelası, kapı tabelası tasarla, kapı tabelaları, kapı tabela örnekleri, ofis kapı tabelası ankara, pleksi kapı tabelası ankara, ahşap kapı tabelası, apartman kapı tabelası, tuluat tiyatrosunda kapı tabelası bulmaca, bombeli kapı tabelası, bursa kapı tabelası, cam kapı tabelası, iç kapı tabelası, kapı duvar tabela, doktor kapı tabelası, dış kapı tabelası, dekoratif kapı tabelası, sınıf tabelası kapı isimliği eğitimhane, ev kapı tabelası, ofis kapı tabelası fiyat, gamer kapı tabelası, ışıklı kapı tabelası ankara, kapı isim tabelası, kapı isimlik tabelası, kapı isimlik tabela, kapı isimliği sınıf tabelası, işyeri kapı tabelası, iç kapı tabelaları, iç kapı tabela, kapı kenarı tabela, kapıyı kapatın tabelası, küçük kapı tabelası, kabartma kapı tabelası, tuvalet kapı tabelası, kapı tabela, kapı tabela modelleri, metal kapı tabelası, kapı numara tabelası, kapı no tabela, kapı numarası tabela, okul kapı tabelası, kapı önü tabelası, kapı önü tabela fiyatları, dış kapı tabela örnekleri, pleksi kapı tabelası, pirinç kapı tabelası, paslanmaz kapı tabelası, kapı önü reklam tabelası, smmm kapı tabelası, şirket kapı tabelası, şeffaf kapı tabelası, ofis kapı tabelası, kapı üstü tabela, kapı üstü tabelaları, villa kapı tabelası, kapı tabela fiyatları, kapı yanı tabelası, kapı yönlendirme tabelası, ofis tabela tasarımları, ofis tabelası ankara, ofis tabelası istanbul, ofis kapı tabelası, ofis giriş tabelası, pleksi ofis tabelası, home ofis tabela, ofis yönlendirme tabelaları, ofis tabela örnekleri, ofis reklam tabela, ofis kapı tabela, avukat ofis tabela, ofis kapı tabelası ankara, ankara ofis tabela, ofis tabelası, ofis tabelaları, ofis tabela fiyatları, ofis duvar tabelası, tabela office 365ofis tabelasi, ofis kapı tabelası fiyat, ofis giriş tabelaları, ofis içi ışıklı tabela, ışıklı ofis tabela, ofis içi tabela, ofis iç tabela, ofis isim tabelaları, ışıklı ofis içi tabela, ofis içi ledli tabela, ofis oda tabelası, tabela office online, avukat ofis tabelası, cam ofis tabelası, ofis önü tabela, office tabela przestawna, office tabela rozmiarow, ofis yönlendirme tabelası, şirket kapı isimlikleri, çelik kapı isimliği, kapı isimliği ofis, doktor kapı isimliği, isme özel kapı isimliği, kişiye özel kapı isimliği, kapı isimliği ve numarası, daire kapı isimliği, müdür odası kapı isimliği, ofis kapı isimliği, plexi kapı isimliği, kapı isimliği pleksi

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10