Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

ADALAR Pleksi Kutu Harf Tabela

Plexi gerek dış mekân gerekse iç mekân olmak üzere iki yerde reklam ve tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Plexiglass malzemenin en önemli özelliği ışık geçirgenliğidir. Plexiglass malzeme çeşitli kalınlıklarda üretilir ve birçok renk yelpazesine sahiptir.

Plexiglass camsı bir yüzeye sahip oluşu ve birçok renk seçeneği ile reklam ve bir çok üründe rol oynamaktadır; Özellikle bizim imalatlarımızda tabela yapımında vazgeçilmezlerdendir.

Özellikle geceleri daha belirgin hale gelmesi için ışıklı ve LED ışıklı özelliklere sahip tabelalar ile Krom harfli takoz pleksili nikel fileli kompozit oyma özel kalıp kabartma gibi tabela modelleri son derece ilgi çeker. Siz de mekânlarınızın farkındalığını göstermek ve değer katmak istiyorsanız, çok seçenekli kaliteli çok seçenekli tabela imalatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Plexi Kutu Harf Tabelasının Avantajları

Tabela tasarım itibari ile reklamlarınızı daha kurumsal bir görselde sergileyebileceğiniz özelliktedir.

Lazer kesim ile hazırlandığı için direk göze hitap eden estetik ve modern görünümlü bir tabeladır.

Fason imalat ile tasarlanan kutu harf tabelanız akan trafikte bile kolaylıkla fark edilecek ve hedef kitleye ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.

Firmanızın büyüyüp markanızın saygınlığını arttırabilmek ve sektörde kalıcı bir konuma gelebilmeniz fason kutu harf imalatı tabela modelleri arasından kurumsal kimliğinize uygun olanı karar vermek ile mümkündür.
Diğer reklam araçlarına göre daha çok işlevsel özelliği olan tabelalar, bir kere ücret ödediğiniz takdirde uzun yıllar reklam için belli bir çabaya girmenizi gerektirmez.

Farklı yazı ve puntolarda hazırlanabilen plexi kutu harf imalatı uzun sürmesine karşın beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklere sahiptir.
Herhangi bir olumsuzlukta ya da tabela tamiri gerektiği zaman firmamızın ücretsiz teknik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Plexi Kutu Harf Tabela

Işıklı tabla çeşidi olan Plexi Kutu Harf üretimi ve uygulaması bir hayli zahmetli olan tabela türüdür. Plexi malzemenin Cnc ile kesimi ve etrafına tine plexi malzemenin dönülmesi ardından led veya floresan destekli aydınlatma sistemlerinin içerisine döşenmesi ile işlevini görmektedir. İstenilen renk ve boyutta üretilir. İsteğe bağlı olarak led ışıklı imal edilebilir.

Plexi kutu harf ile üretimde bulunduğumuz tabela çeşitlerinin görüntülerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Plexi Harf Tabela

Plexi Kutu Harf Tabela, parlak ve göz alıcı olması diğer tabelalara oranla göze hitap etmesi ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle cok sık tercih edilmektedir. Dikkat çekicilik dışında renk bakımından sağlıklı olması, solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar yaratmadığı için tercih edilir. Kullanılan malzeme renkli, transparan renkli,buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi çeşitleri bulunan plastik bir camdır. Klasik cama oranla darbelere karsı 6 kat daha dayanıklıdır. Camdan daha hafif ve aynı kalınlıkta olan camla karşılaştırıldığında %20 daha az iletir.

Pleksiglass Pleksi Kutu Harf hem dış mekanlarda hemde iç mekanlarda en çok tercih edilen sistemlerden biridir.
Zengin renk seçeneği ile pantone kodunuza veya özel renk kodunuza en yakın üretim sağlanmaktadır.
Işıklı ve Işıksız olmak üzere firmanız sadece cephelerınde değil iç yönlendirme,dekor süslenmelerinde de tercih edilmektedir.

Plexi Kutu Harf İmalatı

Birden fazla malzeme ile üretilebilen hem şık görsele sahip hem de uygun fiyat içeren pleksi kutu harf tabela sistemleri, ışıklı ve ışıksız olmak üzere tasarlanabilir. Aynı zamanda 2 ya da 3 boyutlu üretimin yanı sıra kişiye özel tasarım da yapılabilir. Dolayısıyla Pleksi Kutu Harf Nedir? Merakınıza karşın her sektörün ihtiyaç duyduğu tanıtım ve reklam çalışmaları için ideal bir tabela sistemidir diyebiliriz. Tabi ki, bugün her sektör için pleksi kutu harf tabela sistemini tercih ediyor diyemeyiz. Fakat genellemeye bakıldığında tercih sayısının bir hayli fazla olduğu ve her geçen gün taleplerin arttığını söyleyebiliriz. Bu bağlamda Pleksi Kutu Harf İmalatı sayısının da artması, kuşkusuz kişilerin doğru firmaya ulaşmasını zorlaştırdığından ötürü çalışacağınız firmanın referans bilgilerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Pleksi Kutu Harf Fiyatları Hakkında Bilgiler
Takdir edersiniz ki, her sektörde yer alan aracı kuruluşlar üretim maliyetinin üzerine kendi kar payını da ekleyerek satış fiyatı sunduğundan ötürü bu tip firmalardan alışveriş yapmanız sizler için biraz maliyetli olabilir. Ancak bizler üretici firmalardan biri olduğumuz için Plexi Kutu Harf Fiyatları konusunda diğer firmalara oranla çok daha esnek rakamları sizlere sunabilmekteyiz. Bu nedenle İstanbul bölgesinde şirketiniz için hem şık hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tabela hizmeti almak isterseniz, İstanbul Plexi Kutu Harf İmalatı firmaları arasında 1.kaliteli ve profesyonel işçilikle hizmet veren firmamızla tanışmanızı öneririz.

Plexi Harf Nedir?

Geniş renk skalası ile hemen her renkten imalatını yaptığımız plexi kutu harfler iç ve dış mekan ışıklı ışıksız tabela üretiminin vazgeçilmez en temel ürünlerinden biridir. Plexiglass malzeme ışık geçirgenliği sayesinde ışıklı tabela üretiminde kullanılmaktadır.

Plexiglass kutu harf imalatı plexi levhalardan logonun cnc router tezgahta kesimi ile başlar. Harf kenar çizgisine göre santim santim ısıtılıp bükülen kenar bantları özel plexi yapıştırıcısı ile birbirine yapıştırılmak sureti ile 3 boyutlu kutu harf formu kazandırılır.

Plexi kutuların içine oturacak ölçüde kesilen PVC dekota kapakların ön yüzüne döşenen led ışıklar Pleksi kutu harfin içini ve dışını aydınlatır. Plexi kutu harflerin ön yüzü ve kenar banları farklı renklerde üretilebilir.

Harfler bir zemin üzerine montajlanabilir, alüminyum küpeşte borular üzerine montajlanabilir veya direkt olarak duvara montajı yapılabilir duvara yapılacak kutu harf tabela montajlarında kabloların görünmemesi için alçıpan veya dekoratif duvar paneli arkasına erişim muhakkak şarttır.

Plexi Kutu Harf Tabela Özellikleri

Teknolojinin gelişmesi her sektörü etkilemiştir. Özellikle tabela konusunda yapılan çalışmalara bakıldığı zaman kendisini fazlası ile geliştirdiğini görmeniz mümkündür. Tabelalar arasında en fazla tercih edilen kutu harf tabela çeşitleri dikkatleri üzerlerine çeken ve oldukça şık görünüme sahip oldukları açıkça fark edilmektedir.

Genellikle alüminyum, krom kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela ve daha pek çok çeşidi ile karşımıza çıkar. Firmamız tabela üretimini müşterilerin isteklerine bağlı olarak led ışık sisteminin de harflerin iç kısımlarına tasarlanması ile ışıklı bir tabela gerçekleştirmektedir. Montaj yapımında dekota harf siparişleri de tasarımla birlikte verilir.

Tabela denildiği zaman akla ilk gelen ve müşterilerin en çok tercih ettikleri pleksi kutu harf tabela sektör içerisinde de önemli bir yere sahiptir. Genel olarak bakıldığında renkli, buzlu, fosforlu, şeffaf, lümen, simli ve daha birçok çeşit plastik ile karşılaşabilirsiniz.

Normal camlara göre daha dayanıklı olan pleksi kutu harf tabela camları ayrıca normal camlara göre daha hafif ve ısıyı %20 daha az iletmektedir. Parlak ve göz alıcı görünümü sayesinde standart tabelaların dışında göze daha fazla hitap etmektedir.

Plexi Kutu Harf Tabelanın Avantajları Nelerdir?

Kaliteli ve paslanmaz malzemeler ile üretimi yapılan plexi kutu harf tabela, çeşitlerini kullanarak marka ve firma bilinirliğinizi en ekonomik, kaliteli yollarla tanıtabilirsiniz. Uygun seçenekleriyle elde edebileceğiniz tabela ile sürekli yinelenen reklam maliyetlerinize son verin.

Plexi kutu harf tabela, hizmeti veren firmamızdan bilgi almak istediğinizde deneyimli ekip arkadaşlarımız aklınızdaki tüm sorulara cevap verecek ve tamamen isteklerinize uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Firmanızın ya da işletmelerinizin bilinirliğini arttırmak için sizlerde kutu harf tabela ürünlerinden yaptırarak daha fazla kişiye sesinizi duyurabilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları

Dikkat çekici ve kaliteli görselleri sayesinde görenleri etkileyen plexi kutu harf tabela fiyatları tabela ölçüsüne göre değişmektedir. Sizlerde plexi kutu harf tabela hizmetlerimize bakarak tercihlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Bu nedenle plexi kutu harf tabela çeşidi ile ilgili net bir fiyat belirlemek doğru değildir. İşletmeniz için hem hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak hem de net bir fiyat bilgisine sahip olmak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10