EYÜP Pleksi Kutu Harf Tabela

Plexi gerek dış mekân gerekse iç mekân olmak üzere iki yerde reklam ve tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Plexiglass malzemenin en önemli özelliği ışık geçirgenliğidir. Plexiglass malzeme çeşitli kalınlıklarda üretilir ve birçok renk yelpazesine sahiptir.

Plexiglass camsı bir yüzeye sahip oluşu ve birçok renk seçeneği ile reklam ve bir çok üründe rol oynamaktadır; Özellikle bizim imalatlarımızda tabela yapımında vazgeçilmezlerdendir.

Özellikle geceleri daha belirgin hale gelmesi için ışıklı ve LED ışıklı özelliklere sahip tabelalar ile Krom harfli takoz pleksili nikel fileli kompozit oyma özel kalıp kabartma gibi tabela modelleri son derece ilgi çeker. Siz de mekânlarınızın farkındalığını göstermek ve değer katmak istiyorsanız, çok seçenekli kaliteli çok seçenekli tabela imalatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Plexi Kutu Harf Tabelasının Avantajları

Tabela tasarım itibari ile reklamlarınızı daha kurumsal bir görselde sergileyebileceğiniz özelliktedir.

Lazer kesim ile hazırlandığı için direk göze hitap eden estetik ve modern görünümlü bir tabeladır.

Fason imalat ile tasarlanan kutu harf tabelanız akan trafikte bile kolaylıkla fark edilecek ve hedef kitleye ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.

Firmanızın büyüyüp markanızın saygınlığını arttırabilmek ve sektörde kalıcı bir konuma gelebilmeniz fason kutu harf imalatı tabela modelleri arasından kurumsal kimliğinize uygun olanı karar vermek ile mümkündür.
Diğer reklam araçlarına göre daha çok işlevsel özelliği olan tabelalar, bir kere ücret ödediğiniz takdirde uzun yıllar reklam için belli bir çabaya girmenizi gerektirmez.

Farklı yazı ve puntolarda hazırlanabilen plexi kutu harf imalatı uzun sürmesine karşın beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklere sahiptir.
Herhangi bir olumsuzlukta ya da tabela tamiri gerektiği zaman firmamızın ücretsiz teknik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Plexi Kutu Harf Tabela

Işıklı tabla çeşidi olan Plexi Kutu Harf üretimi ve uygulaması bir hayli zahmetli olan tabela türüdür. Plexi malzemenin Cnc ile kesimi ve etrafına tine plexi malzemenin dönülmesi ardından led veya floresan destekli aydınlatma sistemlerinin içerisine döşenmesi ile işlevini görmektedir. İstenilen renk ve boyutta üretilir. İsteğe bağlı olarak led ışıklı imal edilebilir.

Plexi kutu harf ile üretimde bulunduğumuz tabela çeşitlerinin görüntülerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Plexi Harf Tabela

Plexi Kutu Harf Tabela, parlak ve göz alıcı olması diğer tabelalara oranla göze hitap etmesi ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle cok sık tercih edilmektedir. Dikkat çekicilik dışında renk bakımından sağlıklı olması, solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar yaratmadığı için tercih edilir. Kullanılan malzeme renkli, transparan renkli,buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi çeşitleri bulunan plastik bir camdır. Klasik cama oranla darbelere karsı 6 kat daha dayanıklıdır. Camdan daha hafif ve aynı kalınlıkta olan camla karşılaştırıldığında %20 daha az iletir.

Pleksiglass Pleksi Kutu Harf hem dış mekanlarda hemde iç mekanlarda en çok tercih edilen sistemlerden biridir.
Zengin renk seçeneği ile pantone kodunuza veya özel renk kodunuza en yakın üretim sağlanmaktadır.
Işıklı ve Işıksız olmak üzere firmanız sadece cephelerınde değil iç yönlendirme,dekor süslenmelerinde de tercih edilmektedir.

Plexi Kutu Harf İmalatı

Birden fazla malzeme ile üretilebilen hem şık görsele sahip hem de uygun fiyat içeren pleksi kutu harf tabela sistemleri, ışıklı ve ışıksız olmak üzere tasarlanabilir. Aynı zamanda 2 ya da 3 boyutlu üretimin yanı sıra kişiye özel tasarım da yapılabilir. Dolayısıyla Pleksi Kutu Harf Nedir? Merakınıza karşın her sektörün ihtiyaç duyduğu tanıtım ve reklam çalışmaları için ideal bir tabela sistemidir diyebiliriz. Tabi ki, bugün her sektör için pleksi kutu harf tabela sistemini tercih ediyor diyemeyiz. Fakat genellemeye bakıldığında tercih sayısının bir hayli fazla olduğu ve her geçen gün taleplerin arttığını söyleyebiliriz. Bu bağlamda Pleksi Kutu Harf İmalatı sayısının da artması, kuşkusuz kişilerin doğru firmaya ulaşmasını zorlaştırdığından ötürü çalışacağınız firmanın referans bilgilerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Pleksi Kutu Harf Fiyatları Hakkında Bilgiler
Takdir edersiniz ki, her sektörde yer alan aracı kuruluşlar üretim maliyetinin üzerine kendi kar payını da ekleyerek satış fiyatı sunduğundan ötürü bu tip firmalardan alışveriş yapmanız sizler için biraz maliyetli olabilir. Ancak bizler üretici firmalardan biri olduğumuz için Plexi Kutu Harf Fiyatları konusunda diğer firmalara oranla çok daha esnek rakamları sizlere sunabilmekteyiz. Bu nedenle İstanbul bölgesinde şirketiniz için hem şık hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tabela hizmeti almak isterseniz, İstanbul Plexi Kutu Harf İmalatı firmaları arasında 1.kaliteli ve profesyonel işçilikle hizmet veren firmamızla tanışmanızı öneririz.

Plexi Harf Nedir?

Geniş renk skalası ile hemen her renkten imalatını yaptığımız plexi kutu harfler iç ve dış mekan ışıklı ışıksız tabela üretiminin vazgeçilmez en temel ürünlerinden biridir. Plexiglass malzeme ışık geçirgenliği sayesinde ışıklı tabela üretiminde kullanılmaktadır.

Plexiglass kutu harf imalatı plexi levhalardan logonun cnc router tezgahta kesimi ile başlar. Harf kenar çizgisine göre santim santim ısıtılıp bükülen kenar bantları özel plexi yapıştırıcısı ile birbirine yapıştırılmak sureti ile 3 boyutlu kutu harf formu kazandırılır.

Plexi kutuların içine oturacak ölçüde kesilen PVC dekota kapakların ön yüzüne döşenen led ışıklar Pleksi kutu harfin içini ve dışını aydınlatır. Plexi kutu harflerin ön yüzü ve kenar banları farklı renklerde üretilebilir.

Harfler bir zemin üzerine montajlanabilir, alüminyum küpeşte borular üzerine montajlanabilir veya direkt olarak duvara montajı yapılabilir duvara yapılacak kutu harf tabela montajlarında kabloların görünmemesi için alçıpan veya dekoratif duvar paneli arkasına erişim muhakkak şarttır.

Plexi Kutu Harf Tabela Özellikleri

Teknolojinin gelişmesi her sektörü etkilemiştir. Özellikle tabela konusunda yapılan çalışmalara bakıldığı zaman kendisini fazlası ile geliştirdiğini görmeniz mümkündür. Tabelalar arasında en fazla tercih edilen kutu harf tabela çeşitleri dikkatleri üzerlerine çeken ve oldukça şık görünüme sahip oldukları açıkça fark edilmektedir.

Genellikle alüminyum, krom kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela ve daha pek çok çeşidi ile karşımıza çıkar. Firmamız tabela üretimini müşterilerin isteklerine bağlı olarak led ışık sisteminin de harflerin iç kısımlarına tasarlanması ile ışıklı bir tabela gerçekleştirmektedir. Montaj yapımında dekota harf siparişleri de tasarımla birlikte verilir.

Tabela denildiği zaman akla ilk gelen ve müşterilerin en çok tercih ettikleri pleksi kutu harf tabela sektör içerisinde de önemli bir yere sahiptir. Genel olarak bakıldığında renkli, buzlu, fosforlu, şeffaf, lümen, simli ve daha birçok çeşit plastik ile karşılaşabilirsiniz.

Normal camlara göre daha dayanıklı olan pleksi kutu harf tabela camları ayrıca normal camlara göre daha hafif ve ısıyı %20 daha az iletmektedir. Parlak ve göz alıcı görünümü sayesinde standart tabelaların dışında göze daha fazla hitap etmektedir.

Plexi Kutu Harf Tabelanın Avantajları Nelerdir?

Kaliteli ve paslanmaz malzemeler ile üretimi yapılan plexi kutu harf tabela, çeşitlerini kullanarak marka ve firma bilinirliğinizi en ekonomik, kaliteli yollarla tanıtabilirsiniz. Uygun seçenekleriyle elde edebileceğiniz tabela ile sürekli yinelenen reklam maliyetlerinize son verin.

Plexi kutu harf tabela, hizmeti veren firmamızdan bilgi almak istediğinizde deneyimli ekip arkadaşlarımız aklınızdaki tüm sorulara cevap verecek ve tamamen isteklerinize uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Firmanızın ya da işletmelerinizin bilinirliğini arttırmak için sizlerde kutu harf tabela ürünlerinden yaptırarak daha fazla kişiye sesinizi duyurabilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları

Dikkat çekici ve kaliteli görselleri sayesinde görenleri etkileyen plexi kutu harf tabela fiyatları tabela ölçüsüne göre değişmektedir. Sizlerde plexi kutu harf tabela hizmetlerimize bakarak tercihlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Bu nedenle plexi kutu harf tabela çeşidi ile ilgili net bir fiyat belirlemek doğru değildir. İşletmeniz için hem hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak hem de net bir fiyat bilgisine sahip olmak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.