ZEYTİNBURNU PLEKSİGLASS TABELA

Pleksiglas Tabela Hizmetleri, Firmamız farklı işletmeler için uygun fiyatlı ve kaliteli tabela modelleri ile sunum gerçekleştirirken, birçok malzeme kullanımı tercih etmektedir. Kullanılan malzemeler arasında ahşap, alüminyum, kompozit, cam, polikarbon veya ışıklı tabela gibi sistemler yer almaktadır. Ancak tüm bu malzemeler dışında pleksiglas malzeme tabela sistemleri için en uygun tercihi oluşturmaktadır. Çünkü pleksiglas malzeme, ısı, basınç ve vakum sayesinde kolaylıkla şekil verilebilen bir yapıya sahiptir. Pleksi diğer tabela malzemelerine göre maliyet açısından çok daha düşük bir yapı sergiler.

Pleksiglas Tabela Hizmetleri

Ancak üretim açısından da yine en iyi kaliteyi ortaya çıkarır. Bu nedenle birçok farklı üretim için uygun bir yapı oluşturmaktadır. Örneğin, CNC makine veya lazer kesim sayesinde şekillendirmek çok kolay olmaktadır. Tabela sistemlerinde ana taban malzemesi oluşturabilir. Bu tabela tabanı üzerinde kutu harf, harf oyma veya folyo kesim gibi işlemler sağlanabilir. Malzeme üzerinde dijital baskı gerçekleştirilebilir. Işıklı tabela kullanımı için neon aydınlatma veya LED aydınlatma işlemleri sağlanabilir. Tüm bu ayrıntılar ile birlikte pleksiglas tabela hizmetleri firmamızın ön planda bulunan hizmetleri arasındadır.

Hem Uygun Hem Estetik Pleksiglas Tabela Hizmetleri

Bu nedenle özellikle şeffaf pleksi tabela çok sık tercih edilen bir sistemdir. Malzeme şeffaf yapısıyla temiz, parlak ve göz alıcı bir sonuç oluşturmaktadır. Özellikle bu tip bir malzeme üzerinde kutu harf uygulaması ve ışıklandırma daha özel bir görüntü sağlamaktadır. Ayrıca bu kadar estetik bir sonuca rağmen en uygun fiyatı sağladığı için sıklıkla tercih edilmektedir. İşletme türüne, bütçesine ve yapısına göre bu tabelalar ışıklı veya ışıksız yapılabilir. Özellikle günümüzde dijital baskı veya folyo kesim yazı uygulamaları pleksi malzeme üzerinde çok sık tercih edilmektedir.

Tabela Modelleri

En sık kullanılan tabela sistemlerinden biri olduğu için pleksi tabela birçok noktada kolaylıkla görülebilir. Bu nedenle örnekleri incelemek ve karar vermek için pleksi tabela örnekleri göz önünde bulundurulmalıdır. Hatta bu konuda firmamızdan talep edilerek, örnekler açısından katalog incelemesi gerçekleştirilebilir. Ayrıca web sayfamız üzerinde sunulan örnekler gözden geçirilmelidir. Örnekleri incelediğinizde, pleksi tabela sistemlerinin ne kadar geniş bir kullanım alanı oluşturduğunu görebilirsiniz. Ayrıca malzemenin tabela üretiminde ne kadar fazla çeşitlilik oluşturduğunu da göreceksiniz.

Pleksiglas karaköy

Örneğin, bu sistemler içerisinde fener tabela kullanımı göz önünde bulundurulabilir. Bu ürün sahip olduğu boyutlar sayesinde çok daha farklı bir kullanım oluşturmaktadır. Bu tabela modeline fener isminin verilmesinin temel nedenlerinden biri ışıklı olarak kullanılmasıdır. Genellikle oval, elips, dikdörtgen, kare veya yuvarlak gibi bir fener şekli uygulanabilir. Bu küçük boyutlu tabela çoğu zaman askı aparatı sayesinde veya duvara montaj edilerek kullanılır. Sahip olduğu küçük boyut sayesinde sadece logo veya işletme ismi üzerinde uygulanarak, üretim yapılması tercih edilmektedir.

Pleksi tabela yapımı

Yine bu tabela için de üretim noktasında pleksi malzeme çok sık kullanılır. Genellikle pleksi malzeme üzerinde oyma işlemi veya dijital baskı uygulanır. Fener etkisinin elde edilmesi için iç kısmında veya üst kısmında aydınlatma gerçekleştirilir. Yine bu ürünler konusunda da fener tabela fiyatları çok uygun bir rakam oluşturmaktadır. Özellikle restoran, kafeterya veya küçük işletmeler için sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü uygulama hem iç mekanda hem dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Hatta mağazalar tarafından da sıklıkla bu ürün tercih edilmektedir.

Pleksiglas tabela fiyatları 

Pleksi malzeme işleme kolaylığı sağlayan bir yapıya sahip olduğu için birçok fikir ile tabela üretimi yapılabilir. Bu konuda gravür adı verilen işlem ile tabela üretimi sağlanabilir. Gravür farklı bir tanım ile tabela üretiminde oyma tabela ürünleri şeklinde anılmaktadır. Bu sistemin yapılmasında genellikle ışıklı pleksi gravür tabela ürünleri tercih edilir. Bu üretimin gerçekleştirilmesi için öncelik ile tabakalar halinde pleksi malzeme temin edilir. Bu malzeme özel bir lazer kesim makinesi üzerinde istenilen oyma işlemine alınır. Örneğin bir restoran işletmesi için işletme ismi ve logo görselleri ile oyma yapılabilir.

Şeffaf Pleksi tabela

Öncelikle bu tasarım malzemeleri bilgisayar ortamına alınır. Grafiker arkadaşlarımız bilgisayar ortamında tasarım işlemi gerçekleştirir. Daha sonrasında uygulanacak tabela boyutlarına göre tasarım istenilen ölçülere getirilir. Sonrasında bu tasarım lazer kesim makinesine aktarılarak, pleksi malzeme üzerinde oyma işlemleri gerçekleştirilir. Ardından oyma işlemi yapılan noktaların ardına veya boşluk bulunan kısımlara farklı malzemeler uygulanır. Bu noktalara kutu harf veya cam malzeme gibi yerleşimler gerçekleştirilebilir. Sonrasında pleksi malzeme üzerinden renklendirme gerçekleştirilir.

Pleksi imalatçıları

Ardından hazır hale gelen tabela görseli bir kasa içerisine yerleştirilir. Taleplere bağlı olarak kasa olmadan düz bir zemin üzerine montaj yapılabilir. Son noktada tabela içerisinde ışıklandırma işlemi, neon veya LED aydınlatma ile yapılır. Sonrasında ise hazırlanan tabela istenilen noktaya montaj edilerek kullanılır hale gelir. Bu tabela sistemi iç veya dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Kullanılacak pleksi malzemelerin renklendirilmesi veya şeffaf olması tercih edilebilir. Kasa kullanımı istenmediğinde, pleksi malzeme üzerinde lazer kesim ile grafik şekiller elde edilebilir. Tüm bu uygulama için gravür tabela fiyatları diğer tabela sistemlerine göre çok uygun rakamlar sağlamaktadır.

Pleksi tabela örnekleri

Gravür işlemi tabela üretiminde çok kullanılan bir işlem olarak bilinmektedir. Özellikle pleksi malzeme gibi polikarbon yapılı malzemeler üzerinde çok kolay uygulanabilir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen bu tabelalar yeni teknolojiler ile daha hızlı üretilmektedir. Bu ürünler diğer bir ad ile polikarbon tabela olarak adlandırılır. Yüksek sıcaklıklara, hava koşullarına ve darbelere dayanıklı malzeme kullanımı uzun ömürlü tabela tercihleri oluşturur.

Pleksi ışıklı tabela

Yıllarca aynı kalite ve görsellikle tabela kullanımı mümkün olmaktadır. İşletmeler hangi sektörde yer alırsa alsın ve ne kadar büyük bir boyuta sahip olursa olsun bu tabelalar tercih edilebilir. Ayrıca firmamızın genel hizmet mantığı gereği her işletme için müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Bu çerçevede de uygun fiyat ile hizmet vermek önemli bir standart oluşturmaktadır. İstenilen ışıklı pleksi tabela gibi ürünlerde sadece firmamızdan hizmet talebi gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır. Firmamız ücretsiz keşif sistemleri ile birlikte işletmeniz için tabela üretimi konusunda proje bazlı çalışma gerçekleştirir.

Ucuz tabela malzemeleri

Yani hazırlanan bir projeye bağlı olarak tasarım, üretim, uygulama ve teknik servis gibi ayrıntılar sağlanır. Hatta sizlere sunduğumuz tabela hizmetleri garantili bir yapı sağlamaktadır. Bu nedenle garanti süresince ışıklandırma gibi noktalarda her zaman teknik servis desteği verilir. Kendi atölye ortamlarımızda profesyonel bir ekip ile gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerde örnek oluşturan bir yapı sağlıyoruz. Bu sayede yıllardır kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz.