Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

PENDİK TABELA

Tabela, Bir işletmenin kurulum aşamasından itibaren tanıtımının ve dış alanda görüntüsünün tamamlanabilmesi için mutlaka tabela kullanılır. Çünkü bu uygulama sayesinde işletmenin türü ve nitelikleri daha kolay tanıtılabilir. Tabela üzerinde işletmenin ismi, logosu ve temel özellikleri gibi bilgiler bulunabilir. Örneğin telefon numarası, web adresi veya mail adresi gibi bilgiler tabelada yer alabilir. Bu nedenle her işletme kendisi için uygun olacak tabela modelleri arasından seçim yaparak uygulama gerçekleştirmelidir. Bu uygulama sırasında kullanılabilecek ürünler kimi zaman ahşap kimi zaman metal veya pleksi malzeme olabilir. Örnek olarak pleksi tabela ürünleri sektörde en çok kullanılan ürünlerden birisidir.

Tabela

Pleksi malzeme, tabelada şık bir görüntü oluşturarak kapsamlı bir kullanım alanı oluşturur. Kutu harf, gravür oyma veya kabartma gibi tabelalarda pleksi malzeme kullanılabilir. Işıklı ve ışıksız olmak üzere farklı şekillerde kullanılabilen bu tabelada LED aydınlatma tercih edilebilir. Bu sayede çok daha şık bir görüntü ortaya çıkarılırken, homojen bir ışık dağılımı sağlar. Özellikle ışıklı tabela kullanımı için pleksi malzeme çok tercih edilir.

Tabela Dünyası

Genellikle kabartma, gravür ve kutu harf kullanımı sırasında ışıklandırma gerçekleştirilerek, daha şık bir görüntü elde edilir. Bu tabela sistemi çok daha büyük boy işletmeler için de tercih edilebilir. Bu kapsamda alışveriş merkezleri veya dev mağazalar için totem tabela gibi sistemler kullanılabilir. Totem şeklinde hazırlanmış bir tabela genellikle yüksek ve dev bir görselliğe sahip olduğu için her zaman ilgi çekecektir. Bu sayede işletme daha fazla ön planda olabilecektir.

Tabela Neden Standart Bir Tanıtım Ürünüdür?

Özellikle sektörel alanda İstanbul gibi bir şehirde her noktada onlarca rakip ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu nedenle rakipleriniz arasında farklı bir görüntüye sahip olmanız size avantaj sağlayacaktır. Bu kapsamda tabela çalışması her işletme için öncelikli noktalardan birisidir. Bu nedenle firmamız tabela İstanbul hizmetleri açısından da ön planda bulunan bir işletmedir. Firmamızın kaliteli çalışmaları sayesinde her işletme sektörü için en uygun tabela çalışmasını elde edebilir. Firmamız bugün İstanbul’un onlarca farklı ilçesinde ve semtinde işletmeler için hizmet vermektedir.

Avrupa Reklam Tabela

Bu işletmeler arasında kafeteryalar, hukuk büroları, telekomünikasyon firmaları veya kurumsal firmalar bulunabilir. Her firma yapısına ve hizmet tarzına uygun bir tabela ile kendini tanıtabilir. Örneğin, İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Maltepe ilçesinde bir endüstriyel tesis için de tabela gerekecektir. Gıda veya tekstil üretimi üzerine çalışan bu tesis tabela Maltepe hizmetleri konusunda firmamıza başvurabilir.

Tabela İmalatı

Firmamız incelemelerini sağlayarak tesis için en uygun tabela seçimini sağlayacaktır. Bu seçim sonrasında uygulama için keşif ve ölçü çalışmaları gerçekleştirilir. Bu noktada firma temsilcileri ile karşılıklı görüşme sağlanarak, en doğru tasarım ve malzeme seçimleri yapılır. Özellikle tasarım konusunda firmamız yüksek bir hassasiyet göstermektedir.

İstanbul Reklam Tabela

Bu kapsamda firma ile karşılıklı görüşme sağlanarak, fikir alışverişleri yapılır ve bütçeye uygun bir çalışma planı çıkarılır. Bu sayede de en doğru fiyatla en iyi sonuç elde edilir. Karşılıklı çalışma planına uygun bir şekilde gerçekleştirilen tasarım çalışmaları ile imalat gerçekleştirilir. İmalat sonrasında uygulama konusunda da çok daha doğru sonuçlar için hassasiyet gösterilir. Sonuç olarak elde edilen tabela, hem görsel hem de kalite açısından istediğiniz çizgiyi oluşturabilecektir.

Tabela Avrupa Yakası

İşletmeler sahip oldukları bütçeye göre tanıtım ve reklam çalışmaları yapmayı planlamaktadır. Bu bütçe içerisinde tabela çalışmaları mutlak şekilde önemli kısımlarından birini oluşturur. Çünkü özellikle vitrin çalışması gibi tabela çalışması da dış alan tanıtımının temel parçalarından birisidir. Örneğin, İstanbul’un merkezi ve kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt ilçesinde bu tip çalışmalar mutlak şekilde yapılmalıdır. Öyle ki küçük veya büyük tüm işletmeler bu çalışmaya ihtiyaç duyacaktır. Bu nedenle firmamız tabela Esenyurt hizmetleri verilmesi konusunda da her zaman ön planda bulunmaktadır.

Tabela İstanbul

Bir yanda İstanbul’un Avrupa Yakası bir yanda Anadolu Yakası’nda firmamız hizmet vermektedir. Bu sayede Maltepe ilçesinde olduğu gibi Esenyurt ilçesinde de her işletme için bütçeye uygun çalışmalar yapabiliyoruz. Eğer boyut ve tabela türü hakkında doğru seçimlere sahipseniz, direkt olarak firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bu kapsamda sizlere sunulan örnekleri detaylı bir şekilde inceleyerek karar verebilirsiniz. Web sayfamızdan veya kataloglarımızdan inceleyerek, tabela sistemleri arasında seçim yapmanız mümkündür.

Beşiktaş Tabela

Ahşap Tabela, Özel bir tasarım talep ederek uygulama çalışması isteyebilir ve bu noktada bütçe hesaplamaları yapabilirsiniz. Hesaplamalarınız sırasında özellikle firmamız tarafından sunulan ucuz tabela ürünleri ile tercih gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlarla en yüksek kalitenin sizlere sunulması amaçlanmaktadır. Bu sayede işletmenizin kalitesini ön plana çıkaran ve hesaplı bir uygulama yapılabilir. Bu hizmet yapısı içerisinde özellikle kullanılan malzeme de yine aynı kaliteyi sağlanmaktadır. Yani ister ahşap ister pleksi veya metal malzemede aynı nitelikler ile piyasaya göre en uygun fiyatlar sağlanmaktadır. Bu sayede de sektörel rekabet içerisinde istenen kalitenin elde edilmesi mümkün olmaktadır.

İstanbul Tabelacı

Ucuz Tabela, Günümüzde işletme isimleri seçilirken, sadece Türkçe karakterler ve yerli firma isimleri kullanılmamaktadır. Çünkü çoğu zaman franchising sistemler veya bayilik sistemi ile yabancı firmalar ile çalışmalar yapılmaktadır. Bazen farklı markalar oluşturulurken daha evrensel firma isimleri tercih edilmektedir. Bu gibi durumlarda tabela uygulamalarında da yabancı dil kullanılması gerekebilir. Bu noktada firmamız tabela İngilizce çalışmaları sayesinde size destek olmaktadır. Tabela hazırlığında İngilizcenin doğru bir şekilde kullanılmasına özen gösterilmektedir.

Tabela Fiyatları

Totem Tabela, Firmamızın gerçekleştirdiği uygulamalarda sadece İngilizce değil farklı diller üzerinden de tabela metinleri hazırlanabilir. İşletmenizin yabancı ismi doğru bir anlatım ile tabelada uygulanacaktır. Firmamızdan hizmet alan işletmeler arasında sadece yerli işletmeler değil ulusal ve uluslararası işletmeler dahi bulunmaktadır. Bu nedenle ilk aşamada İngilizce olmak üzere birçok dilde tabela çalışmaları yapabiliyoruz. Bu sayede her işletme kendi yapısı içerisinde daha iyi bir tanıtım imkanı elde ediyor. Bu tanıtım sırasında sadece tekdüze ve tek renk uygulamalar yerine çok daha karmaşık tasarımlar sağlanabiliyor.

Tabela Modelleri

Işıklı Tabela, Özellikle gençlere hitap eden ve daha aktif işletmeler için daha hareketli ve renkli çalışmalar yapma imkanı sağlıyoruz. İşletmeler sahip olduğu yapıyı çok daha kolay bir şekilde anlatabiliyor. Bu çalışmalar sırasında İngilizce karakterlerin daha iyi kullanılabilmesi için personel konusunda da çok yüksek bir özen gösteriyoruz. Personellerimiz dil konusunda gerekli eğitime sahip bir yapıya sahiptir. Bu sayede tasarım ve hazırlık çalışmaları konusunda da daha kolay sonuç elde edilmektedir. Yani yapılan işin istenilen doğru sonuca ulaşması mümkün hale gelmektedir.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10