ÜMRANİYE TABELA

Tabela, Bir işletmenin kurulum aşamasından itibaren tanıtımının ve dış alanda görüntüsünün tamamlanabilmesi için mutlaka tabela kullanılır. Çünkü bu uygulama sayesinde işletmenin türü ve nitelikleri daha kolay tanıtılabilir. Tabela üzerinde işletmenin ismi, logosu ve temel özellikleri gibi bilgiler bulunabilir. Örneğin telefon numarası, web adresi veya mail adresi gibi bilgiler tabelada yer alabilir. Bu nedenle her işletme kendisi için uygun olacak tabela modelleri arasından seçim yaparak uygulama gerçekleştirmelidir. Bu uygulama sırasında kullanılabilecek ürünler kimi zaman ahşap kimi zaman metal veya pleksi malzeme olabilir. Örnek olarak pleksi tabela ürünleri sektörde en çok kullanılan ürünlerden birisidir.

Tabela

Pleksi malzeme, tabelada şık bir görüntü oluşturarak kapsamlı bir kullanım alanı oluşturur. Kutu harf, gravür oyma veya kabartma gibi tabelalarda pleksi malzeme kullanılabilir. Işıklı ve ışıksız olmak üzere farklı şekillerde kullanılabilen bu tabelada LED aydınlatma tercih edilebilir. Bu sayede çok daha şık bir görüntü ortaya çıkarılırken, homojen bir ışık dağılımı sağlar. Özellikle ışıklı tabela kullanımı için pleksi malzeme çok tercih edilir.

Tabela Dünyası

Genellikle kabartma, gravür ve kutu harf kullanımı sırasında ışıklandırma gerçekleştirilerek, daha şık bir görüntü elde edilir. Bu tabela sistemi çok daha büyük boy işletmeler için de tercih edilebilir. Bu kapsamda alışveriş merkezleri veya dev mağazalar için totem tabela gibi sistemler kullanılabilir. Totem şeklinde hazırlanmış bir tabela genellikle yüksek ve dev bir görselliğe sahip olduğu için her zaman ilgi çekecektir. Bu sayede işletme daha fazla ön planda olabilecektir.

Tabela Neden Standart Bir Tanıtım Ürünüdür?

Özellikle sektörel alanda İstanbul gibi bir şehirde her noktada onlarca rakip ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu nedenle rakipleriniz arasında farklı bir görüntüye sahip olmanız size avantaj sağlayacaktır. Bu kapsamda tabela çalışması her işletme için öncelikli noktalardan birisidir. Bu nedenle firmamız tabela İstanbul hizmetleri açısından da ön planda bulunan bir işletmedir. Firmamızın kaliteli çalışmaları sayesinde her işletme sektörü için en uygun tabela çalışmasını elde edebilir. Firmamız bugün İstanbul’un onlarca farklı ilçesinde ve semtinde işletmeler için hizmet vermektedir.

Avrupa Reklam Tabela

Bu işletmeler arasında kafeteryalar, hukuk büroları, telekomünikasyon firmaları veya kurumsal firmalar bulunabilir. Her firma yapısına ve hizmet tarzına uygun bir tabela ile kendini tanıtabilir. Örneğin, İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Maltepe ilçesinde bir endüstriyel tesis için de tabela gerekecektir. Gıda veya tekstil üretimi üzerine çalışan bu tesis tabela Maltepe hizmetleri konusunda firmamıza başvurabilir.

Tabela İmalatı

Firmamız incelemelerini sağlayarak tesis için en uygun tabela seçimini sağlayacaktır. Bu seçim sonrasında uygulama için keşif ve ölçü çalışmaları gerçekleştirilir. Bu noktada firma temsilcileri ile karşılıklı görüşme sağlanarak, en doğru tasarım ve malzeme seçimleri yapılır. Özellikle tasarım konusunda firmamız yüksek bir hassasiyet göstermektedir.

İstanbul Reklam Tabela

Bu kapsamda firma ile karşılıklı görüşme sağlanarak, fikir alışverişleri yapılır ve bütçeye uygun bir çalışma planı çıkarılır. Bu sayede de en doğru fiyatla en iyi sonuç elde edilir. Karşılıklı çalışma planına uygun bir şekilde gerçekleştirilen tasarım çalışmaları ile imalat gerçekleştirilir. İmalat sonrasında uygulama konusunda da çok daha doğru sonuçlar için hassasiyet gösterilir. Sonuç olarak elde edilen tabela, hem görsel hem de kalite açısından istediğiniz çizgiyi oluşturabilecektir.

Tabela Avrupa Yakası

İşletmeler sahip oldukları bütçeye göre tanıtım ve reklam çalışmaları yapmayı planlamaktadır. Bu bütçe içerisinde tabela çalışmaları mutlak şekilde önemli kısımlarından birini oluşturur. Çünkü özellikle vitrin çalışması gibi tabela çalışması da dış alan tanıtımının temel parçalarından birisidir. Örneğin, İstanbul’un merkezi ve kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt ilçesinde bu tip çalışmalar mutlak şekilde yapılmalıdır. Öyle ki küçük veya büyük tüm işletmeler bu çalışmaya ihtiyaç duyacaktır. Bu nedenle firmamız tabela Esenyurt hizmetleri verilmesi konusunda da her zaman ön planda bulunmaktadır.

Tabela İstanbul

Bir yanda İstanbul’un Avrupa Yakası bir yanda Anadolu Yakası’nda firmamız hizmet vermektedir. Bu sayede Maltepe ilçesinde olduğu gibi Esenyurt ilçesinde de her işletme için bütçeye uygun çalışmalar yapabiliyoruz. Eğer boyut ve tabela türü hakkında doğru seçimlere sahipseniz, direkt olarak firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bu kapsamda sizlere sunulan örnekleri detaylı bir şekilde inceleyerek karar verebilirsiniz. Web sayfamızdan veya kataloglarımızdan inceleyerek, tabela sistemleri arasında seçim yapmanız mümkündür.

Beşiktaş Tabela

Ahşap Tabela, Özel bir tasarım talep ederek uygulama çalışması isteyebilir ve bu noktada bütçe hesaplamaları yapabilirsiniz. Hesaplamalarınız sırasında özellikle firmamız tarafından sunulan ucuz tabela ürünleri ile tercih gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlarla en yüksek kalitenin sizlere sunulması amaçlanmaktadır. Bu sayede işletmenizin kalitesini ön plana çıkaran ve hesaplı bir uygulama yapılabilir. Bu hizmet yapısı içerisinde özellikle kullanılan malzeme de yine aynı kaliteyi sağlanmaktadır. Yani ister ahşap ister pleksi veya metal malzemede aynı nitelikler ile piyasaya göre en uygun fiyatlar sağlanmaktadır. Bu sayede de sektörel rekabet içerisinde istenen kalitenin elde edilmesi mümkün olmaktadır.

İstanbul Tabelacı

Ucuz Tabela, Günümüzde işletme isimleri seçilirken, sadece Türkçe karakterler ve yerli firma isimleri kullanılmamaktadır. Çünkü çoğu zaman franchising sistemler veya bayilik sistemi ile yabancı firmalar ile çalışmalar yapılmaktadır. Bazen farklı markalar oluşturulurken daha evrensel firma isimleri tercih edilmektedir. Bu gibi durumlarda tabela uygulamalarında da yabancı dil kullanılması gerekebilir. Bu noktada firmamız tabela İngilizce çalışmaları sayesinde size destek olmaktadır. Tabela hazırlığında İngilizcenin doğru bir şekilde kullanılmasına özen gösterilmektedir.

Tabela Fiyatları

Totem Tabela, Firmamızın gerçekleştirdiği uygulamalarda sadece İngilizce değil farklı diller üzerinden de tabela metinleri hazırlanabilir. İşletmenizin yabancı ismi doğru bir anlatım ile tabelada uygulanacaktır. Firmamızdan hizmet alan işletmeler arasında sadece yerli işletmeler değil ulusal ve uluslararası işletmeler dahi bulunmaktadır. Bu nedenle ilk aşamada İngilizce olmak üzere birçok dilde tabela çalışmaları yapabiliyoruz. Bu sayede her işletme kendi yapısı içerisinde daha iyi bir tanıtım imkanı elde ediyor. Bu tanıtım sırasında sadece tekdüze ve tek renk uygulamalar yerine çok daha karmaşık tasarımlar sağlanabiliyor.

Tabela Modelleri

Işıklı Tabela, Özellikle gençlere hitap eden ve daha aktif işletmeler için daha hareketli ve renkli çalışmalar yapma imkanı sağlıyoruz. İşletmeler sahip olduğu yapıyı çok daha kolay bir şekilde anlatabiliyor. Bu çalışmalar sırasında İngilizce karakterlerin daha iyi kullanılabilmesi için personel konusunda da çok yüksek bir özen gösteriyoruz. Personellerimiz dil konusunda gerekli eğitime sahip bir yapıya sahiptir. Bu sayede tasarım ve hazırlık çalışmaları konusunda da daha kolay sonuç elde edilmektedir. Yani yapılan işin istenilen doğru sonuca ulaşması mümkün hale gelmektedir.