Hakkımızda

Berke Ajans olarak, 2000 yılından itabaren sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. Sektörde açık hava reklamcılığı başta olmak üzere, web tasarım ve fuarcılık hizmeti vermekteyiz. Kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimiz sayesinde kısa sürede tanınmış ve sektörün vazgeçil firmaları arasında yer almayı başardık.

Projelerimizde strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım, yazılım, sosyal medya ve seo optimizasyonu hizmetlerini bir arada sağlıyoruz. Birincil amacımız potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen kişi ve kurumlara kaliteli hizmet sağlamaktır. Bu nedenle önce stratejiyi belirliyoruz.

Biz işlerimizi sadece para kazanmak için yapmayız. Birincil amacımız potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen kişi ve kurumlara kaliteli hizmet sağlamaktır. Bu nedenle önce stratejiyi belirliyoruz.

Firmamızın değişmez prensipleri;

Kalite, hizmet, zamanında teslim, sıradışı tasarımlar ile müşterilerine kaliteyi sunmak, üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Berke Ajans gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz

+90 216 533 44 06