SULTANBEYLİ NEON TABELA

Neon tabela reklamcılık alanının tabela çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünüdür. Renkleri ile gecelere ayrı bir hava katan neon tabela çeşitleri yıllardır vazgeçilmez tabela modeli arasına girmiştir. Sıradan bir tabela olmaktan çok öte ayrı bir sanattır. Ustalık ve özle bir yetenek isteyen neon tabela ince işçilik ister.


Neon tabela nedir?


Özel olarak üretilen ateşte ısıtılarak şekil alabilen cam borular kullanılarak yapılan bir tabela çeşididir.


Neon Tabela Yapımı


Neon tabela yapımı tasarımı yapılacak olan figür ve harfe göre cam borular belirlenir. 8 mm’den 20’mm kadar çıkabilen ölçülere sahiptir. Özel ateşli ocaklarda şekillendirilerek neon gazı ve argon gazı uygulaması ile rengi belirlenir. Küçük cam borulardan oluşan neon tabelalar uzun ömürleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Neon tabela yapımı ince bir işçilik ve ustalık gerektiren bir tabela çeşididir. Neon tabela imalatı konusunda alanında uzman olan Baskı Hizmeti Firmamız ile sizlerde kaliteli bir işçilik ile tanışmış olursunuz. Daha önceki yapmış olduğumuz neon tabela modellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

 

İstediğiniz neon tabela tasarımı dışında hazır neon tabela çeşitlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Neon tabela İstanbul ilinde hizmet veren firma arayışınız var ise Baskı Hizmeti tüm İstanbul’a hizmet verdiği gibi Türkiye’nin her yerine de hizmet vermektedir.

 

Neon Tabela Özellikleri


Neon tabelalar diğer reklam ve tanıtım ürünlerine göre daha göz alıcı bir yapıya sahiptir.  Sahip oldukları özellikleri bakımından sıklıkla tercih edilir. Neon tabela özellikleri;

 

  • İstenilen şekli ısının yardımı ile kolayca alabilir
  • Tabela çeşitleri arasında siyak boşluklar bulunmaz
  • Uzun bir kullanım ömrüne sahiptir
  • Gece geç saatlerde firmaların dikkat çekmesini ve görünmesini sağlar
  • İşletmelerin marka çalışmaları için oldukça önemlidir
  • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir


Neon tabela özellikleri bakımından birçok tabela çeşidine göre büyük avantajlar sağlar. Özellikle estetik ve görünüş bakımından neon tabela çok daha dikkat çekicidir.

 

Yaz sil neon tabela ise neon tabela görünümlü ışıklı panolardan oluşur. İstenilen yazı yazılıp tekrar silinebilir özelliğinden dolayı günlük olarak değişen menü, etkinlik gibi durumlarda yaz sil neon tabela sıklıkla tercih edilir.

 

Neon Tabela Fiyatları


Neon tabela fiyatları hazır neon tabela çeşitlerine, harf ve logo boyutu, kullanılacak alanın metrekaresi gibi bir çok özelliğe bağlı olarak değişmektedir. Neon tabela fiyat konusunda sizlerde detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçerek fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Neon tabela fiyatları en ucuz fiyat avantajı ile Baskı Hizmetinde sizleri bekliyor.

 

Neon ışıklı tabela çeşitleri ve daha fazla neon tabela ürünü için sayfamızı ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Neon tabela çeşitleri en kaliteli işçilik en uygun fiyat avantajı ile Baskı Hizmetinde.