Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

PLEKSİGLASS TABELA

Pleksiglas Tabela Hizmetleri, Firmamız farklı işletmeler için uygun fiyatlı ve kaliteli tabela modelleri ile sunum gerçekleştirirken, birçok malzeme kullanımı tercih etmektedir. Kullanılan malzemeler arasında ahşap, alüminyum, kompozit, cam, polikarbon veya ışıklı tabela gibi sistemler yer almaktadır. Ancak tüm bu malzemeler dışında pleksiglas malzeme tabela sistemleri için en uygun tercihi oluşturmaktadır. Çünkü pleksiglas malzeme, ısı, basınç ve vakum sayesinde kolaylıkla şekil verilebilen bir yapıya sahiptir. Pleksi diğer tabela malzemelerine göre maliyet açısından çok daha düşük bir yapı sergiler.

Pleksiglas Tabela Hizmetleri

Ancak üretim açısından da yine en iyi kaliteyi ortaya çıkarır. Bu nedenle birçok farklı üretim için uygun bir yapı oluşturmaktadır. Örneğin, CNC makine veya lazer kesim sayesinde şekillendirmek çok kolay olmaktadır. Tabela sistemlerinde ana taban malzemesi oluşturabilir. Bu tabela tabanı üzerinde kutu harf, harf oyma veya folyo kesim gibi işlemler sağlanabilir. Malzeme üzerinde dijital baskı gerçekleştirilebilir. Işıklı tabela kullanımı için neon aydınlatma veya LED aydınlatma işlemleri sağlanabilir. Tüm bu ayrıntılar ile birlikte pleksiglas tabela hizmetleri firmamızın ön planda bulunan hizmetleri arasındadır.

Hem Uygun Hem Estetik Pleksiglas Tabela Hizmetleri

Bu nedenle özellikle şeffaf pleksi tabela çok sık tercih edilen bir sistemdir. Malzeme şeffaf yapısıyla temiz, parlak ve göz alıcı bir sonuç oluşturmaktadır. Özellikle bu tip bir malzeme üzerinde kutu harf uygulaması ve ışıklandırma daha özel bir görüntü sağlamaktadır. Ayrıca bu kadar estetik bir sonuca rağmen en uygun fiyatı sağladığı için sıklıkla tercih edilmektedir. İşletme türüne, bütçesine ve yapısına göre bu tabelalar ışıklı veya ışıksız yapılabilir. Özellikle günümüzde dijital baskı veya folyo kesim yazı uygulamaları pleksi malzeme üzerinde çok sık tercih edilmektedir.

Tabela Modelleri

En sık kullanılan tabela sistemlerinden biri olduğu için pleksi tabela birçok noktada kolaylıkla görülebilir. Bu nedenle örnekleri incelemek ve karar vermek için pleksi tabela örnekleri göz önünde bulundurulmalıdır. Hatta bu konuda firmamızdan talep edilerek, örnekler açısından katalog incelemesi gerçekleştirilebilir. Ayrıca web sayfamız üzerinde sunulan örnekler gözden geçirilmelidir. Örnekleri incelediğinizde, pleksi tabela sistemlerinin ne kadar geniş bir kullanım alanı oluşturduğunu görebilirsiniz. Ayrıca malzemenin tabela üretiminde ne kadar fazla çeşitlilik oluşturduğunu da göreceksiniz.

Pleksiglas karaköy

Örneğin, bu sistemler içerisinde fener tabela kullanımı göz önünde bulundurulabilir. Bu ürün sahip olduğu boyutlar sayesinde çok daha farklı bir kullanım oluşturmaktadır. Bu tabela modeline fener isminin verilmesinin temel nedenlerinden biri ışıklı olarak kullanılmasıdır. Genellikle oval, elips, dikdörtgen, kare veya yuvarlak gibi bir fener şekli uygulanabilir. Bu küçük boyutlu tabela çoğu zaman askı aparatı sayesinde veya duvara montaj edilerek kullanılır. Sahip olduğu küçük boyut sayesinde sadece logo veya işletme ismi üzerinde uygulanarak, üretim yapılması tercih edilmektedir.

Pleksi tabela yapımı

Yine bu tabela için de üretim noktasında pleksi malzeme çok sık kullanılır. Genellikle pleksi malzeme üzerinde oyma işlemi veya dijital baskı uygulanır. Fener etkisinin elde edilmesi için iç kısmında veya üst kısmında aydınlatma gerçekleştirilir. Yine bu ürünler konusunda da fener tabela fiyatları çok uygun bir rakam oluşturmaktadır. Özellikle restoran, kafeterya veya küçük işletmeler için sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü uygulama hem iç mekanda hem dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Hatta mağazalar tarafından da sıklıkla bu ürün tercih edilmektedir.

Pleksiglas tabela fiyatları 

Pleksi malzeme işleme kolaylığı sağlayan bir yapıya sahip olduğu için birçok fikir ile tabela üretimi yapılabilir. Bu konuda gravür adı verilen işlem ile tabela üretimi sağlanabilir. Gravür farklı bir tanım ile tabela üretiminde oyma tabela ürünleri şeklinde anılmaktadır. Bu sistemin yapılmasında genellikle ışıklı pleksi gravür tabela ürünleri tercih edilir. Bu üretimin gerçekleştirilmesi için öncelik ile tabakalar halinde pleksi malzeme temin edilir. Bu malzeme özel bir lazer kesim makinesi üzerinde istenilen oyma işlemine alınır. Örneğin bir restoran işletmesi için işletme ismi ve logo görselleri ile oyma yapılabilir.

Şeffaf Pleksi tabela

Öncelikle bu tasarım malzemeleri bilgisayar ortamına alınır. Grafiker arkadaşlarımız bilgisayar ortamında tasarım işlemi gerçekleştirir. Daha sonrasında uygulanacak tabela boyutlarına göre tasarım istenilen ölçülere getirilir. Sonrasında bu tasarım lazer kesim makinesine aktarılarak, pleksi malzeme üzerinde oyma işlemleri gerçekleştirilir. Ardından oyma işlemi yapılan noktaların ardına veya boşluk bulunan kısımlara farklı malzemeler uygulanır. Bu noktalara kutu harf veya cam malzeme gibi yerleşimler gerçekleştirilebilir. Sonrasında pleksi malzeme üzerinden renklendirme gerçekleştirilir.

Pleksi imalatçıları

Ardından hazır hale gelen tabela görseli bir kasa içerisine yerleştirilir. Taleplere bağlı olarak kasa olmadan düz bir zemin üzerine montaj yapılabilir. Son noktada tabela içerisinde ışıklandırma işlemi, neon veya LED aydınlatma ile yapılır. Sonrasında ise hazırlanan tabela istenilen noktaya montaj edilerek kullanılır hale gelir. Bu tabela sistemi iç veya dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Kullanılacak pleksi malzemelerin renklendirilmesi veya şeffaf olması tercih edilebilir. Kasa kullanımı istenmediğinde, pleksi malzeme üzerinde lazer kesim ile grafik şekiller elde edilebilir. Tüm bu uygulama için gravür tabela fiyatları diğer tabela sistemlerine göre çok uygun rakamlar sağlamaktadır.

Pleksi tabela örnekleri

Gravür işlemi tabela üretiminde çok kullanılan bir işlem olarak bilinmektedir. Özellikle pleksi malzeme gibi polikarbon yapılı malzemeler üzerinde çok kolay uygulanabilir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen bu tabelalar yeni teknolojiler ile daha hızlı üretilmektedir. Bu ürünler diğer bir ad ile polikarbon tabela olarak adlandırılır. Yüksek sıcaklıklara, hava koşullarına ve darbelere dayanıklı malzeme kullanımı uzun ömürlü tabela tercihleri oluşturur.

Pleksi ışıklı tabela

Yıllarca aynı kalite ve görsellikle tabela kullanımı mümkün olmaktadır. İşletmeler hangi sektörde yer alırsa alsın ve ne kadar büyük bir boyuta sahip olursa olsun bu tabelalar tercih edilebilir. Ayrıca firmamızın genel hizmet mantığı gereği her işletme için müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Bu çerçevede de uygun fiyat ile hizmet vermek önemli bir standart oluşturmaktadır. İstenilen ışıklı pleksi tabela gibi ürünlerde sadece firmamızdan hizmet talebi gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır. Firmamız ücretsiz keşif sistemleri ile birlikte işletmeniz için tabela üretimi konusunda proje bazlı çalışma gerçekleştirir.

Ucuz tabela malzemeleri

Yani hazırlanan bir projeye bağlı olarak tasarım, üretim, uygulama ve teknik servis gibi ayrıntılar sağlanır. Hatta sizlere sunduğumuz tabela hizmetleri garantili bir yapı sağlamaktadır. Bu nedenle garanti süresince ışıklandırma gibi noktalarda her zaman teknik servis desteği verilir. Kendi atölye ortamlarımızda profesyonel bir ekip ile gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerde örnek oluşturan bir yapı sağlıyoruz. Bu sayede yıllardır kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10