Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

ESENYURT FOLYO KESİM

Folyo Kesim Hizmetleri, Günümüzün gelişen teknolojileri ile birlikte reklam sektöründe de daha kapsamlı hizmetler vermek mümkün olmuştur. Bu çerçevede firmamız tabela modelleri ile başlamak üzere birçok farklı noktada değişen hizmetler sağlamaktadır. Örneğin, hem tabela uygulamalarında hem de farklı reklam çalışmalarında folyo kesim hizmetleri verilmektedir. Folyo kesim, teknolojik olarak bir baskı makinesi sayesinde sticker gibi bir malzemenin elde edilmesini sağlamaktadır. Bu malzeme birçok alanda yapışkan özelliği ile bir kaplama ve reklam ürünü olarak kullanılabilir. Bu kapsamda öncelikle folyo kesim nedir sorusunun cevaplanması gerekir.

Folyo Kesim Hizmetleri

Teknik olarak folyo kesim; sticker malzeme üzerinde dijital baskı makinesi ile üretim gerçekleştirilmesi şeklinde tanımlanabilir. Bu sayede üretilen sticker, reklam ve duyuru için çok sık kullanılan bir tanıtım aracıdır. Bu malzeme araba, cephe, zemin, duvar veya tabela üzerinde kullanılabilir. Elde edilen sistem hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda pratik bir kullanım avantajı oluşturur. Firmamız folyo kesim hizmetleri sayesinde müşterilerimize çok daha hızlı ve nitelikli bir hizmet verme avantajı oluşturmaktadır.

Farklı Kullanım Alanları İçin Folyo Kesim Hizmetleri

Herhangi farklı bir renkte folyo malzemenin makine ile kesilerek çıkartma şekline getirilmesi sayesinde ürün elde edilir. Örneğin, cam zemin veya araba camı üzerinde logo yapıştırma için folyo kesim sayesinde malzeme elde edilebilir. Bu nedenle özellikle reklam sektöründe çok geniş bir renk aralığı ve istenilen geometrik şekiller ile ürün ortaya çıkarmak mümkündür. Özellikle cam veya alüminyum cephe giydirme hizmetleri için folyo kesim çok sık kullanılmaktadır. Grafik tasarımı sayesinde elde edilen geometrinin sticker malzeme üzerinde kolaylıkla baskıya dönüştürülmesi mümkün olmaktadır.

Tabela Modelleri

Reklam sektöründe son yıllarda çok sık şekilde kullanılan folyo kesim işlemi, özel makineler sayesinde gerçekleştirilir. Bu makineler arasında cnc folyo kesim sistemleri gibi sistemler yer alır. Bu makine hem bir dijital baskı makinesi hem de CNC kesim sistemi olarak ortak çalışma sergiler. Makine içerisinde folyo malzeme kullanılması ile üzerinde baskı işlemi gerçekleştirilir. Karakteristik olarak hazırlanmış bir logo veya görsel grafik ortamında vektörel hale getirilir. Bu görsel istenilen renkler ile tam bir tasarım haline ulaştırılır. Daha sonrasında makine içerisine alınan bu tasarım baskı ve kesim işlemine hazır hale gelir.

Folyo kesim fiyatları

Özellikle iç veya dış mekan için dekorasyon hedefi ile folyo kesim sayesinde üretim yapılabilir. Hazırlanan bu reklam ürünü transparan folyo, delikli folyo, reflektif folyo, cast folyo veya mıknatıs folyo üzerinde uygulanabilir. Bu tip örneklere birçok noktada rastlamak mümkündür. Üretilen folyo kesim sticker genellikle cam zeminler üzerinde kullanım için daha avantajlıdır. Örneğin, cast folyo malzeme ile kesim gerçekleştirildikten sonra araç giydirme işlemleri yapılabilir.

Folyo kesim sticker

İç mekan düzenlemeleri sırasında transparan folyo üzerinde gerçekleştirilen baskı işlemi kullanılabilir. Reflektif folyo sedef misali ışık oluşturan yani parlayan bir yüzey oluşturmaktadır. Bu nedenle özellikle karanlık ortamlarda dekoratif ve estetik bir aydınlatma için kullanılabilir. Bahsedildiği gibi metal yüzeyler üzerinde de folyo kesim sayesinde kullanım sağlanabilir. Bu tip yüzeylerde de mıknatıs folyo kullanımı tercih edilebilir. Bu tip birçok farklı örnek sayesinde folyo kesim yapan firmalar her geçen gün gelişen teknolojileri kullanmaktadır.

Folyo kesim yapan firmalar

Firmamız folyo kesim hizmetlerini gerçekleştirmek için yine farklı bir teknolojiye de başvurmaktadır. Bu teknoloji için online folyo kesim sistemi oluşturulmuştur. Yani bu sistem içerisinde folyo kesim için siparişlerinizi online ortam üzerinden vermeniz mümkün olmaktadır. Bu konuda grafik programı ile hazırlanmış vektörel görsellere sahip olmanız yeterlidir. Örneğin, araç filonuz üzerinde her araç için bir logo giydirme talep edebilirsiniz. 100 araç sahibi olan bir ilaç dağıtım firması kurumsal araç filosu elde etmek isteyebilir.

Online folyo kesim

Bu durumda her araç için bir dijital logo baskısı gerekecektir. Bu baskı dijital şekilde çalışan folyo kesim sistemleri sayesinde elde edilebilir. Bu kapsamda web sayfamız üzerinden online sipariş gerçekleştirerek hizmet talep edebilirsiniz. Logo tasarımını sisteme yükleyerek, kaç adet uygulama istediğinizi ve boyut bilgilerini girebilirsiniz. Bu sayede hazırlanan folyo kesim uygulamaları sticker şeklinde paket olarak size ulaştırılacaktır. Yapmanız gereken son işlem elinize ulaşan sticker baskı ürünlerini araç üzerinde yapıştırmak olacaktır. Elde edilen ürün, yapışkan özellikli sticker olduğu için uygulama gayet kolaydır.

Folyo kesim yazı

Benzer şekilde telefon numarası, web adresi veya slogan gibi görseller için folyo kesim talep edilebilir. Çünkü bu işlem üzerinde folyo kesim yazı gibi bir avantaj da bulunmaktadır. Tüm yazı fontlarını kabul eden grafik programı sayesinde hiçbir bozulma ve kayma görünmeden istenilen yazı folyo kesim üzerinde basılabilir. Bu nedenle sistem, tabela ve reklam uygulamaları için kolaylıkla kullanılabilmektedir. Özellikle küçük boyutlu cam cephelerde giydirme veya araç camlarında kaplama için bu sticker uygulamaları talep edilebilir.

Folyo kesim nedir?

Sticker uygulamaları ile avantaj oluşturan bu sistem, insan sağlığına zarar vermeyen bir uygulama ortaya çıkarır. Bu nedenle özellikle iç mekanda dekorasyon için kullanılabilir. Örneğin, kreş veya sağlık alanlarında kolaylıkla bu uygulamalar tercih edilebilir. Dış mekan için kullanılacak folyo kesim uygulamalarında daha dayanıklı folyo malzeme tercihi yapılır. Çünkü genellikle dış cephede yer alan cam veya araç üzerinde uygulama daha dayanıklı olmalıdır. Bu noktada firmamız malzeme seçimlerine yüksek özen göstermektedir. Kullanıldığı her ortamda farklı bir atmosfer oluşturan folyo kesim estetik bir görüntü için tercih edilir.

3m kesim folyosu

Bu nedenle de boyut açısından da çok geniş bir çalışma aralığı bulunmaktadır. İsteğinize bağlı olarak 3m kesim folyosu kullanılması sayesinde cephe ve duvar kaplama için sticker üretilebilir. Bu malzeme hiçbir renk ve baskı hatası olmadan istenilen sonucu ortaya çıkarabilir. Genellikle 3 metre folyo, opak özelliği ile parlak veya mat renkler sağlamaktadır. Tek bir uygulama içerisinde elde edilen baskı ile tabela, pencere veya taşıt kaplama için kullanılabilir. Bu gibi birçok uygulama tercihlerinize bağlı şekilde değişimler sağlayabilir.

Folyo kesim ipi

Bu kapsamda istediğiniz hizmetlere uygun bir şekilde kullanılan malzeme ve ortaya çıkarılan işçilik fiyat değişiklikleri oluşturur. Bu nedenle firmamızdan hizmet almadan önce folyo kesim fiyatları konusunda bilgi talep edebilirsiniz. İstediğiniz uygulama için kullanılacak tüm malzeme ve işçilik hesaba katılarak, fiyat belirlemesi yapılacaktır. Bu sayede ister online ister direkt hizmetlerde ortaya çıkacak maliyet pratik bir şekilde hesaplanabilir. Bu hizmeti firmamız üzerinden isterseniz tek parça isterseniz toplu ürün şeklinde talep edebilirsiniz.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10