Hakkımızda

Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri

SULTANGAZİ YÖNLENDİRME TABELA

Yönlendirme Tabela Hizmetleri, İşletmenin dış alanında işletmeyi halka tanıtabilmek için tabela modelleri sayesinde uygulama gerçekleştirilir. İşletmenin iç ve dış olarak sahip olduğu alanlarda düzen elde etmek için ise yönlendirme tabelası kullanımı gereklidir. Firmamız her iki konuda da sizlere gereken tabela hizmetlerini sağlayabilmektedir. Çünkü firmamızın üretim kapasitesi içerisinde tüm bu ürünleri sağlayacak teknolojik yapı bulunmaktadır. Son yıllarda özellikle İstanbul’da çok geniş bir yapı ile teknik hizmetler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda gelişen teknolojileri takip ederek en yeni makineleri temin ediyoruz.

Yönlendirme Tabela Hizmetleri

Bu sayede ister işletme tabelası ister yönlendirme tabelası gibi konularda birçok farklı malzeme ile üretim gerçekleştiriyoruz. Eğer işletmenizin sahip olduğu iç ve dış alanlarda doğru bir yönlendirme ve düzen talep ederseniz, firmamızı tercih edebilirsiniz. Bazı noktalarda yönetmeliklere bağlı şekilde bazen sadece isteğe bağlı olarak yönlendirme tabelası kullanılabilir. Bu noktada her iki ayrıntı için uygulanan yönlendirme tabelası örnekleriincelenebilir. Bu örneklere web sayfamız üzerinden ulaşabilir veya firmamız ile görüşerek sunum çalışması talep edebilirsiniz.

İşletme İçerisinde Düzen İçin Yönlendirme Tabelası Hizmetleri

Örneklerin incelenmesi ile birlikte seçilen tabela ürünleri için firmamızdan ürün siparişi gerçekleştirilebilir. Birbirine benzer boyutlarda veya modüler tasarımlar ile bu tabelalar üretilebilir. Bazı kurumlarda mutlaka belirli kurallara göre bu tabelalar kullanılmalıdır. Bazı işletmelerde ise isteğe bağlı olarak yaratıcı fikirler ile yönlendirme tabelaları kullanılabilir. Bu nedenle öncelikle firmamız ile görüşerek, işletme türünü ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bu sayede firmamız sizin için hizmet standartlarını belirleyerek, istediğiniz üretimleri gerçekleştirecektir. Bu ürünleri tek bir adet olarak veya tamamen paket şeklinde talep edebilirsiniz.

Tabela Modelleri

Yönlendirme tabelaları işletme içerisinde daha sık kullanılan bir yapı göstermektedir. Bu nedenle en önemli örnekleri bina içi yönlendirme tabelaları oluşturur. Bu tabelalar özellikle çok geniş bir alana veya yüksek katlara sahip olan yapılarda kullanılır. Ortak kullanım alanları içerisinde mutlaka tercih edilmektedir. İç veya dış mekanda kurumun düzenli bir yerleşim sağlamasını hızlandırır. Tabelaların üretiminde önemli bir nokta olarak dikkat çekici ve anlaşılabilir sonuçlar elde edilmelidir. Bu sayede sağlıklı ve işlevsel bir kullanım elde edilebilir. Bu nedenle uygulanacak tabelalarda kaliteli malzeme kullanımı önemli bir yapıdır.

Yönlendirme Tabelası

Üretim için alüminyum kompozit, pleksi veya vinil malzeme gibi tercihler sağlanabilir. İstenilen durumda dijital folyo baskı gerçekleştirilebilir. Hatta ahşap tasarımlar veya cam tabela üretimi yapılabilir. Bu gibi sistemlerin tümünde isteğe bağlı olarak ışıklı yönlendirme levhaları tercih edilebilir. Çünkü ışıklı levhalar, ister gündüz ister gece kullanımında daha dikkat çekici ve kabul edilir bir yapı sağlamaktadır. Bu ürünler yapı içerisinde önemli noktalara kolay ulaşım gerçekleştirmek için tercih edilir. Bu nedenle özellikle büyük üretim tesislerinde okul ve hastaneler gibi alanlarda kullanımı görülmektedir.

Yönlendirme tabelası örnekleri

İş merkezleri, alışveriş merkezleri, kurum binalarında ve kamu kurumlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Hatta bu tip noktalarda yönlendirme tabelaları neredeyse bir standart oluşturmaktadır. Bazı işletmeler için yönlendirme tabelası markayı yansıtan bir yapı gösterir. İşletmeye dış gözle bakan bir kişi, bu tabelalardaki kalite ve tasarıma göre işletmenin nitelikleri hakkında karar verebilir. Kat tabelaları, kapı isimleri ve yönlendirme tabelaları işletme kurumsal yapısına uygun olmalıdır.

Yönlendirme levhaları

Yönlendirme tabelaları uygulanırken genellikle grafik çalışmaları gerçekleştirilir. Yani uygulanacak çalışmak için grafik tasarım sağlandıktan sonra baskı veya kesim gibi işlemler sağlanır. Örneğin pleksi malzeme ile tabela üretimi talep edilebilir. Kurumsal bir görsellik istendiğinde de bu malzeme için öncelikle bilgisayar üzerinde tasarım gerçekleştirilir. Bu grafik tasarım için yönlendirme tabelaları vektörel avantajlarından faydalanılır. Grafik tasarım ile temel şekilde oluşturulan bu tabela sonrasında pleksi malzeme üzerinde uygulanır. Pleksi malzemenin istenilen boyut ve şekle gelmesi için lazer kesim sistemleri ile işlem gerçekleştirilir.

Işıklı yönlendirme levhaları

Benzer bir yapı için cam tabela üzerinde dijital folyo baskı gerçekleştirilebilir. Sticker üretimi sayesinde cam üzerinde uygulama sağlanabilir. Bu tip çalışmalarda da mutlaka öncelikle grafik tasarım gerçekleştirilmelidir. Aslında bu tip uygulamalarda işletme yapısına göre dekoratif özellikler de talep edilebilir. Bu durumda ahşap gibi bir malzeme ile üretim sağlanabilir. Ahşap, görüntü açısından estetik, dekoratif ve sağlıklı bir kullanım oluşturur. Bu nedenle birçok işletme tarafından ahşap yönlendirme tabelası tercihleri sağlanmaktadır. Bu tabelalar diğer ürünlere göre daha özel ve estetik bir görüntü oluşturur.

Tabela tasarımları

Ahşap malzeme üzerinde gravür oyma veya yakma ile renklendirme sağlanabilir. Özellikle kritik yapılara sahip olan ajanslar veya eğitim kurumlarında ahşap tabela tercih edilebilir. Kurumsal imaj konusunda güçlü bir yapı elde etmek için bu tip uygulamalarda malzeme seçimi önemli bir noktadır. Doğru malzeme tercih edildikten sonra da iyi bir işçilik ve tasarım ile istenilen sonuç sağlanabilir. Bu nedenle firmamız ile karşılıklı görüşme sayesinde en iyi fikirlerin ve sonuçların elde edilmesi mümkün olacaktır.

Bina içi yönlendirme tabelaları

Yönlendirme tabelaları temel olarak işletme içerisinde daha kolay bir yerleşim ve ulaşım sağlar. Örneğin, bir hastane içerisinde her kat planı için bu tabelalar kullanılabilir. Kat planı içerisinde poliklinikler, servis, bürolar, tuvalet ve çıkış noktaları tabelalar ile belirtilebilir. Bir sosyal tesis içerisinde kullanım sağlandığında ise kantin, havuz, sauna, soyunma odası gibi alanlar için yönlendirme sağlanabilir. Bu tip çalışmalar gerçekleştirmek için istenilen koşulda yönlendirme tabelası İngilizce uygulamaları da sağlanabilir. Özellikle turistik tesis, otel ve havalimanları gibi noktalarda İngilizce uygulamalar talep edilmektedir.

Yönlendirme tabela örnekleri

Çünkü bu tip işletmeler uluslararası bir çalışma yapısı göstermektedir. Yönlendirme tabelaları genellikle dikkat çekecek fakat standart oluşturacak bir ölçüye sahiptir. Bu nedenle çalışmalar çoğu zaman yönlendirme tabelası ölçüleri üzerinden gerçekleştirilir. Bazen standart olarak üretilmiş tabelalar tercih edilebilirken, bazen özel tasarımlar talep edilebilir. İç mekan veya dış mekanda yönlendirme için tabela boyutlarında değişimler ortaya çıkmaktadır. Yönlendirme dışında oda kapı tabelaları, EXIT tabelaları ve isimlikler gibi ürünler de hizmetlere dahil edilebilir. Özellikle eğitim kurumları ve farklı binaların birleşiminden oluşmuş fakülte yerleşimleri içerisinde yine bu sistemler kullanılabilir.

Yönlendirme tabelası ölçüleri

Bu tip kompleks yapılar içerisinde özellikle bina yönlendirme tabelası kullanılır. Örneğin, altı farklı binanın birleşimi ile oluşmuş bir kampüs göz önünde bulundurulabilir. Kampüs içerisinde yatakhane, derslik binası, yönetim binası, kantin, konferans salonu ve lojmanlar yer alabilir. Kasetler halinde yukarıdan aşağı sıralanmış altılı bir tabela hazırlanabilir. Her kaset içerisinde bu bölümlerden birinin adı yazılarak, yanına yönlendirme için ok işaretleri kullanılır. Bu ürün yapısı günümüzde birçok noktada görülen bir sistem oluşturmaktadır.

İstanbul Tabela

Tabela Modelleri, bir işletmenin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü marka ve logo tanıtımı gerçekleştirmek için kullanılabilecek en iyi tanıtım alanını oluşturur. Bu nedenle tabela modelleri her işletmenin yapısına uyacak şekilde ilgi çeken bir tasarım ile üretilir. Bu noktada bir örnek olacak ahşap tabela modellerigösterilebilir. Ancak ahşap malzeme her işletme için uygun bir yapı oluşturmayabilir. Örneğin, bir restoran veya kafeterya işletmesi için ahşap malzeme ile üretilen tabela uygun olabilir. İşletmemiz üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde tabela modelleri tasarla imkanı sunulmaktadır.

Tabela Modelleri

Bu sayede sizin için en uygun tabelayı kendi fikirleriniz ile tasarlayabilirsiniz. Örneğin, yeni açılacak bir kafeterya işletmesi için doğru konsept ve mimari ile uygun bir tabela tasarlanabilir. Bu tasarım için profesyonel dijital hizmetler ve basım hizmetleri firmamız tarafından tamamlanacaktır. Tabela tasarımı, her işletmenin kendi yapısına uygun bir sonuç oluşturmalıdır. Bu nedenle tasarım çalışması gerçekleştirilirken öncelikle mekan incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sonrasında yeni tabela modelleri içerisinden rahatlıkla seçim gerçekleştirilebilir.

Her Zaman İlgi Çeken Tabela Modelleri

Yeni modeller arasında led kullanımı, kutu harfler, ahşap veya pleksi malzeme kullanımı gibi örnekler bulunmaktadır. Her örnek mimari tasarım, inceleme ve keşif çalışması sonrasında uygun seçeneklerden birini oluşturabilir. Bu sayede işletmenin doğru bir şekilde halka arz edilmesi için tabela uygulaması gerçekleştirilir. Eğer bir işletme dış alanda doğru görüntüyü sergilerse, doğru bir tanıtım sağlayabilir. Günümüzde birçok elit işletme akıl dolu bir şekilde ve ilgi çeken tabela modelleri sayesinde akılda kalmaktadır.

Tabela Modelleri Tasarla

Tabela uygulamalarının akılda kalıcı olması için farklı çözümlerden faydalanmak mümkündür. Bu çözümler arasında özellikle de led tabela modelleri son yıllarda ön plana çıkmaktadır. LED tabela, ışıklı ve göz alan tasarımları sayesinde daha fazla ilgi çekmektedir. Bu nedenle akla gelen her işletmede kullanımları rahatlıkla görülebilir. Bu tip tabelalar bir mağaza vitrininde, bir restoran veya market işletmesinde kullanılabilir. Bu nedenle sizde işletmenize uygun bir şekilde sadece işletme ismi veya logo ile led tabela tasarımı isteyebilirsiniz.

Ahşap Tabela Modelleri

Klasik tabela uygulamalarına göre bu uygulamalar daha yüksek bir fiyat ortaya çıkabilir. Ancak elbette ki klasik tabelalara göre daha etkileyici bir sonuç da oluşturmaktadır. Bu nedenle daha renkli ve görsel anlamda özel bir tasarım için led tabela talep edebilirsiniz. Eğer çok daha sade ama görsel olarak özel bir tasarım isterseniz, kompozit tabela modelleri seçilebilir. Firmamız kompozit tabela fiyatları konusunda da çok uygun rakamlar ile hizmet verebilmektedir. Özellikle kurumsal işletmeler ve büro işletmeleri için kompozit tabela daha düzenli bir görünüm ortaya çıkarır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Yani çok daha ciddi bir tasarım için bu tabela modelleri seçilebilir. Kompozit malzeme, katmanlar sayesinde çok daha dayanıklı ve ağır bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle bir muhasebe bürosu veya hukuk bürosu için bu tabela tercih edilebilir. Sade bir tasarımda isim ve firma ismi ile uygulama gerçekleştirilebilir. Bu sayede net bir şekilde firma ve hizmetleri ifade eden bir tasarım ortaya çıkacaktır. Örneğin, avukat ismi ve hukuk bürosu ifadesi ile sade ve elit bir tasarım elde edilebilir.

Ayaklı Tabela Modelleri

Eski dönemlere göre kasap işletmeleri çok daha elit ve çağdaş bir görünüme sahip olmak zorundadır. Çünkü günümüzde gıda tüketimi insanların çok yüksek hassasiyet gösterdiği bir noktadır. Bu nedenle insanlar gıda alışverişi gerçekleştireceği işletmelere özen göstermektedir. Örneğin, bir kasap işletmesinden alışveriş ederken işletmenin prestiji göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda işletme tabela modeli ve tasarımı sayesinde de elit bir çizgi oluşturmalıdır. Bu nedenle firmamızın özel hizmetleri arasında kasap tabela modelleri yer almaktadır.

Led Tabela Modelleri

Kasap ve şarküteri işletmeleri için tasarlanan bu tabelalarda genellikle büyük görseller ve harfler kullanılır. Çoğu zaman işletme logosu ve ismi, kutu harfler ve pleksi kesim ile hazırlanır. Bu sayede çok göz alıcı, temiz ve prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde Türkiye’deki birçok elit işletmenin bu tip tabelalar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizde var olan veya yeni açılan işletmeniz için tabela tasarımı isterseniz, bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Temel olarak kasap ve şarküteri işletmeleri için sunulan bu hizmete benzer şekilde kuaför işletmeleri için de özel bir hizmet verilmektedir.

Kasap Tabela Modelleri

Çünkü kuaför işletmelerinin elit ve nezih bir görüntüye sahip olması önemlidir. Kuaför işletmeleri için firmamız özel olarak tasarlanan kuaför tabela modelleri sağlamaktadır. Genellikle kuaför işletmelerinde çok daha özel stillerin uygulanması gerekir. Yani klasiğin biraz daha dışında aykırı kesimler tasarımlarda kullanılır. Bu sayede daha ilgi çekici ve yaratıcı bir görüntü elde edilebilir. İşletmeniz için akılda kalıcı bir tasarım fikrine sahipseniz, bu konuda firmamız ile görüşebilirsiniz. Sonrasında tasarım ekiplerimiz ile birlikte ortaklaşa bir çalışma sayesinde sonuç elde edebilirsiniz. Firmanız düşünülen tasarımın nitelikli bir şekilde uygulanması için de hassas bir çalışma sergileyecektir.

Kuaför Tabela Modelleri

Kuaför, kasap veya büro gibi işletmelere sahip olmayan kişiler de alternatif işletmelerde tabela tasarımı konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu durumda tasarımın doğru seçilebilmesi için tabela çeşitleri nelerdir sorusu akla gelmektedir. Bu konuda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda sunulan çeşitler arasında ışıklı veya ışıksız tabela gibi ürünler bulunabilir. Işıklı tabelalar daha fazla ilgi çekici olabilir. Fakat ışıksız tabelalar daha sade ve nezih bir tasarım oluşturabilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Çok daha fazla ön plana çıkan bir tabela tasarımı için totem tabela ürünleri tercih edilebilir. Tamamen bina ile hizmet veren bir işletme tarzında çatı tabelaları tercih edilebilir. Uygun fiyatlı tasarımlar için pleksi veya alüminyum tabela tercihi yapılabilir. Özel ve elit bir seçenek olarak led tabela sayesinde görsel avantaj sağlanabilir. Bu gibi ayrıntıların her biri sayesinde çok daha farklı seçimler yapılması mümkündür. Bu nedenle sunulan modellerimiz içerisinde oyma tabela veya kutu harf tabela gibi sistemler bulunmaktadır.

Tabelacı

Tabela konusunda firmamız çok geniş bir çeşitlilik ve tasarım ile hizmet vermektedir. Bu nedenle işletme değişimleri, dekorasyon ve yeni işletmeler için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Görüşme sırasında fikirlerinizi ve hayallerinizi ifade ederek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı fikir alış verişi sayesinde en iyi tabela tasarımını sağlayacaktır. Özellikle fiyat konusunda da sizin için en doğru rakamlar ile hizmet verilecektir. Bu kapsamda sektörel anlamda da firmamız çok avantajlı bir noktada bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
0 533 514 53 10